Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Nera, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 15.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon neroli virág és vérnarancs illattal. Gyengéden, mégis alaposan tiszítja a hajat.

Mona29

2017. március 19.

Annyira, de annyira szerettem! Nagyon sajnálom, hogy kivonták, remélem, visszahozzák. Jól tisztított, az illatát imádtam, árban verhetetlen volt, sokáig kitartott, egyszerűen nem tudok rosszat mondani rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

lovi9407

2017. január 6.

Sajnálom, hogy már nem gyártják, nagyon jó termék volt. Életem során még nem találkoztam ilyennel, miután megmostam vele a hajam, szinte felsóhajtott a fejbőröm. már balzsam előtt is éreztem, hogy sokkal "könnyebb" a hajam. Szintén ajándékba kaptam, milliószor jobb mint a több ezres prémium márkás vackok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Lizybaba99

2016. július 7.

Szerettem volna szeretni, ajándékba kaptam de sajnos mint minden, az én fejbőrömön ez is irritációt okozott. Anyukám elhasználta, azt mondja teljesen átlagos sampon. Semmi extra hatásban, csak az illata mennyei. Ennyi pènzèrt, főleg hogy ajándék volt örülök neki. Cuki, 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

barbyka01

2016. július 4.

Eleinte nem szerettem, mert úgy éreztem, hogy szárította a hajvégeimet. Időközben megszerettem, jól teljesít, finom, nyárias illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

zami86

2016. június 2.

Finom az illata, nagy kiszerelés, olcsó. Samponnak teljesen átlagos, balzsam nélkül gubancol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

Babakalacs

2016. május 15.

Elegem volt, hogy a drága samponok mellett is két naponta kell hajat mosnom. Megvettem ezt, mert olcsó, isteni illata van (párom imádja) és nem csalódtam. Jól habzik, jó zuhanyzás közben az illatáradat, és emellett is mehet a két naponta mosás, de olcsóbban. A hajam tiszta lesz tőle, nem száll, nem zsírosodik jobban. Igazából szeretem, de keresgélek még a Baleas samponok közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

MuffinQueen

2016. április 24.

Finom illata van, nyilván ezért vettem meg. De nagyon szárítja a fejbőrömet. Egyébként átlagos, megfelelően tisztít, teszi a dolgát.

UP: ecset tiszításhoz viszont tök jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

UP: ecset tiszításhoz viszont tök jó!

kessi91

2016. április 24.

Én a Balea samponjait nem igazán szeretem a hajamon használni - ezt is ecsetmosáshoz vettem, annak tökéletes. Jól tisztít, és nagyon kellemes illata van. Erre a célra bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Hoagirl

2016. április 11.

Nyomokban sem éreztem rajta neroli virág illatot, erőteljesen a narancs dominált, teljes összhangban a csomagolással. Jól habzott és alaposan tisztított, az illata csak hajmosás közben érezhető, utána már nem köszön vissza. Szerencsémre ettől nem viszketett a fejbőröm, mint a vérnarancsos-moringástól, úgyhogy újabb plusz pont. A színét imádom, mindent szeretek ami nem szokványos és uncsi, egy narancssárga színű sampon pedig teljesen beleillik a zizzent stílusomba. Elég sokáig kitartott, és az ára is meglehetősen baráti volt, úgyhogy abszolút gazdaságos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

MayaBaba

2016. április 8.

Nagyon kellemes az illata, és tényleg hűsítő érzés vele a hajmosás. Könnyen zsírosodik a hajam, de nem zsírosította, könnyen fésülhető és lágy lett tőle a séróm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.