Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Nera, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Neroli virág és vérnarancs illatú tusfürdő.

A hidratáló formula védi a bőrt a kiszáradástól, és az illata a kellemes zuhanyzást biztosít.

Ella

2017. április 24.

Nagyon szerettem, sokáig megmaradt az illata. Édes vérnarancs. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Nagyon szerettem, sokáig megmaradt az illata. Édes vérnarancs. <3

Orsivagyok

2016. október 13.

Jajj de imádtam <3 Mondjuk én az összes Balea tusfürdőt szeretem. Néha nagyon rossz, hogy csak egy ideig kapni őket. Örökké hiányozni fog a málnás ibolyás... Szerelem volt a miénk :( :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

Yubiri

2016. július 2.

Az illatát fürdés után nem érzem, a habja jó puha, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Az illatát fürdés után nem érzem, a habja jó puha, nem szárít.

kitty93

2016. június 17.

Imádom az illatát! Szeretem a balea termékeknél, hogy közvetlenül fürdés után nagyon intenzíven érzem az illatot magamon, igaz nem olyan sokáig, de ár érték arányban így is verhetetlen! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

DorinaBalog

2016. június 14.

Alapvetően imádom a Balea tusfürdőket. Ezzel a termékkel sem volt ez másként. Az illata lenyűgöző, frissítő, nagyon kellemes. Az ára természetesen szintén vonzó. Az összetevői miatt sajnos nem használhatom túl gyakran. Az érzékeny bőrömet kissé szárítja. Így hát örömteli, amikor néha-néha használhatom, teljesen jókedvre derít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

AkInImOd

2016. június 7.

Amikor tavasz elején kiszúrtam a boltban 219 forintért, muszáj volt megszagolnom... ott helyben levett a lábamról az illata, és ennyi pénzért repült be a kosárba. A bőröm azonban nagyon kényes mostmár, és nem tudok mindenfélével fürödni, úgyhogy egyszeri használat után félretettem és kecsketejes szappanoztam. Most elfogyott, és a mai műkoszolós munkám után kifejezetten jól esett egy ilyen üdítő, friss illatot használni a zuhany alatt.
Habszivaccsal jól habzik, kicsit híg és könnyen elfolyik az állaga, és amíg fürdök, isteni az illata - az viszont nem marad meg sokáig. Ezt kicsit bánom, de ennyi pénzért vállat vonok. Bőrömet sem bántja, szépen tisztít. Nyárra majd még beszerzek belőle, ha tudok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Feketebarbi

2016. június 4.

Jó ár, jó állag, nyarat idézō mandarinos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

Jó ár, jó állag, nyarat idézō mandarinos illat.

adelia

2016. április 21.

Pez-cukor illata van, imádom :)
Az ára szuper, szokásos Balea minőség, ha találok még belőle, biztos veszek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Pez-cukor illata van, imádom :)

bogii95

2016. április 20.

Az illata nagyon nagyon jó, zuhanyzás közben teljesen felpezsdít. :) Az ára is nagyon kedvező, kár, hogy csak limitált kiadás, biztos betárazok vele egy időre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Nicu

2016. április 17.

Finom illata van, még a párom is megjegyezte. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Finom illata van, még a párom is megjegyezte. Nem szárít.