Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

Extra erős védelem 24 keresztül,alumínium nélkül.Friss illattal.Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kingácska0807

2017. szeptember 23.

Nagyon jól teljesít ez a dezodor. Tetszik ez a tiszta, finom illat. Nem hagy foltot a ruhán, jó a porlasztója. Nagy kiszerelés, baráti áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

CeCeDrake

2017. szeptember 14.

Itt olvastam, hogy Borotalco golyós mellé kiegészítésnek jó. Most fogyott el, én is erre a célra vásároltam. Tovább tartott, mint az átlag fújós, az illata egész jó. (Soha nem vettem Balea deot, mert olyan illatokban vannak, hogy a deo ízlésvilágomba azok nem férnek bele :-D) most a R sajátmárkás deoját vettem kieg.-nek, de ilyet még fogok venni. Akárhogy szimatoltam, nem voltam büdös, szóval ez max csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Bogica92

2017. szeptember 11.

Végre egy illat ami nem cukor, nem méz, kókusz, vanilia és csoki meg mindenfèle édesség aminek az illatától a vércukrom is felmegy. Illatnak teljesen jó, màst nem nagyon tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Cherryeszti

2017. július 11.

Nagyon jó az illata és tényleg tovább tart a flakon, mint egy átlag fújós deo. A Soft Rock után ezt választottam, én is golyósra fújom, de így tökéletesen tart egész nap, nem vagyok büdi tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

kibo805

2017. július 6.

Azért vettem meg, mert kellett valami új deo, mert a régiek közül már egy sem volt hatásos (B.U., Borotalco, Axe). Már egy ideje használom, lassan elfogy az első palack/flakon. Az illatát imádom, és reggeltől estig kitart, nem kell napközben újrafújnom, mert büdi lennék. :D Ár-érték arányban is tökéletes. Hátránya, hogy olyan tömény az egész, hogy fulladok tőle, dezodorozás után ki kell szellőztetnem a szobát, máskülönben köhögök-tüsszögök. Ha lehetne kapni golyósban, biztos újra venném, így spray formájában valószínűleg nem. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Nessy

2017. július 4.

Olcsó. vegán, alu mentes, könnyen beszerezhető, nem hagy foltot, hatékony, mi kell még?
Sokféle illatban kapható, szerintem ez a legkellemesebb, de nem bánnám ha egy picivel frissebb, kevésbé édeskés lenne.
Thierry Mugler Womanity-jének tökéletes kiegészítője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Thierry Mugler Womanity-jének tökéletes kiegészítője.

berry

2016. november 19.

Kiegeszites keppen vettem a borotalco golyos dezodoromhoz( annak eleg semleges az illata de mar bevalt) es nagyon elegedett vagyok vele. Imadom az illatat, nagyon jellegzetes mint egy parfum es egesz nap kitart. Ar ertek aranyban is szuper, biztos, hogy ujraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

Captainblonde

2016. október 7.

Isteni illata van, akár egy parfüm. Eddig nem igazán használtam fújós deókat, nekem a golyósok jobban beváltak, de ez tényleg hozza amit ígér! Illata egész nap érezhető, még este is. Elfogadnék belőle akár golyós deót is, vagy tusfürdőt is ugyanezzel az illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

B.Enci

2016. szeptember 9.

Elég félve vettem meg, korábban is volt már balea dezodorom de kb. semmire nem volt jó. Nemrég jelentek meg ezek az újfajta deók, sajnos szerintem az illatuk szörnyű, ez egyedüliként kellemes szerintem. Teszi a dolgát, nem izzadok se kevésbé se jobban mint pl a kedvenc Garnier dezodoromtól. Ha elfogy újraveszem :) Az ára is kedvező. 500 Ft alatt vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Linalool, Citronellol, Limonene, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Isoeugenol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Nagy gyümölcsű afrikai szantálfakéreg. Kivonata parazita és gombaölő tulajdonságokkal rendelkezik. Fertőtlenítő tulajdonságú. Pálmaolajjal keverve használják a kozmetikában. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó.