Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: parfumdreams, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 29.

Kategória:   Testápolás

Limitált kiadás

• Testpermet finom rosegold csillámokkal
  • Egzotikus illattal és acai kivonattal
  • Kellemes hűsítő hatás

LadyBianka

2022. január 23.

IMÁDOM!! Az illatát, a sok csillámot, mindent! Amikro akciós, veszek 2-3 flakonnal :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Yummy

2021. december 15.

Imádom. Nyárra tökéletes illatos kis frissítő. Szépen csillog, nem túlzó de mégis látványos. Az illata nekem tetszik, nem zavart benne semmi. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 15.

Cilifreedom

2021. július 15.

A csillámok nagyon szépek, kiemelik a barna bőrt. Az alkohol illat miatt én nem annyira szeretem sajnos, tényleg fullasztó.
Az illata nem tartós egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Az illata nem tartós egyáltalán.

MaFa

2021. július 9.

Természetesen a csillámok miatt vettem nem, nem pedig a testpermet funkciója miatt. Elég hamar elillan az illata, viszont a csillámok elég tartósnak bizonyultak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Brunettee

2021. július 1.

Tavaly nem sikerült szereznem belőle, de idén végre levadásztam az egyik dm-ben. Nekem nagyon tetszik az illata, bár kifújáskor tényleg tömény alkohol szaga van (igen, akkor és ott az bizony szag). Ez szerencsére pár pillanat alatt el is tűnik, helyette marad egy nagyon jó, édes-gyümölcsös, nem túl tolakodó illat. Nyilván nem tart egész nap, nagyjából 4 óra után már nem érzem magamon. A csillámok cukik, napfényben vagy erős lámpafényben látszódnak, ami szerintem pont belefér. Engem megvett kilóra, meleg nyári napokon szívesen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

barbz

2021. június 25.

Ez valami isteni termék! Imádom, hogy csillámos ez a testpermet, sokáig tart, és csillogok-villogok, mint egy unikornis. Egyből kettőt vettem belőle. Nagyon finom süti illata van, nagyon szeretem. Egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy. Ha találok még üzletben ilyet, biztos beszerzek még pár darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

kissagi19

2021. június 18.

Nem bírtam semmilyen parfümöt magamon 30 fok fölött, ezért bemente a dm-be valami könnyű testpermetet venni. Harmada volt az ára a nagy women's secret és Guess permeteknek, és csillámos. Nem akartam valami olyasmire költeni, amit pár alkalom után megunok, és a legkisebb kiszerelésű terméket emeltem le- ez volt az.
Az illata nagyon kellemesen édes, a csillámok messziről selymes fényt adnak a bőrnek. Telitalálat volt, forró nyári napokon pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

K_8_

2021. április 10.

Imádom ezt a testpermetet!! Annyira szépen csillog, nekem az illata is tetszik. Úgy sajnáltam, hogy csak 1 flakonnal vettem belőle, mikor újra kerestem már nem találtam sehol. A kollekció többi terméke még kapható volt, de úgy látom ez ürült ki leggyorsabban, annyira népszerű volt, érthető módon. Nagyon reménykedem benne, hogy idén is lesz ez a formula mondjuk más illatban ;) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Rean519

2021. március 16.

Túl édes az illata, de a csillámok miatt szívesen használtam nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Túl édes az illata, de a csillámok miatt szívesen használtam nyáron.

Jucccc

2020. augusztus 20.

Ár-érték arányban az egyik legjobb termék, amit valaha használtam, konkrétan sokkal többet is kifizettem volna érte. Gyakorlatilag egész évben használok arcpermetet, és amikor a kedvező időjárás miatt elég bőrfelület marad fedetlenül, akkor testpermetet is. Természetesen az elsődleges szempont az volt, hogy csillogjon, emiatt keltette fel az érdeklődésemet a termék. Az már csak hab a tortán, hogy valóban irtó jó illata van - kár, hogy hamar bőrközelivé válik, bár nem is annyira rossz a tartóssága, konkrétan van olyan parfümöm, ami hamarabb elillan. Én is beszereztem több flakonnal, még az unokahúgomnak is ezt vettem szülinapjára, és szerinte "oltári jó ajándék" volt. Kár, hogy limitált, és viszonylag hamar kiürült a helye a boltokban, de biztos vagyok benne, hogy jövőre is kitalál valami jó kis cuccot a DM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak