Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: parfumdreams, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 29.

Kategória:   Testápolás

Limitált kiadás

• Testpermet finom rosegold csillámokkal
  • Egzotikus illattal és acai kivonattal
  • Kellemes hűsítő hatás

judit0206

2020. július 20.

Megláttam itt krémmánián, és mivel szeretem a csillámos dolgokat, úgy voltam vele ennyiért muszáj beszereznem. Sajnos nem nagyon van készleten, de 1 db pont rám várt a polcon :) A csillám része szuper, viszont az illata nekem picit mű. De nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Nindzsuuu

2020. július 7.

Ma vettem az itteni vélemények miatt. Istenem!!! Az az illat valami mese. Nyaralásra mindenképpen jönni fog velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Kamea

2020. július 2.

Hát a brutál csillogóstól elég messze van, mindenesetre engem is megvettek vele, pedig hamarosan elhagyom az ötödik X-et. :) Világéletemben szarka életet éltem: minden tetszett és ma is tetszik, ami csillog, vagy fényes.
Kifújáskor friss, nyári, sütis, gyümölcsös illatelegy, némi kis alkoholillattal keveredve (ez utóbbi szerencsére egyből el is illan, a többi pedig csak később, kb. 1 óra múlva követi). A flakon egyébként nagyon szépen porlaszt, némelyik nevesebb sminkmárka is leckét vehetne tőle. Én a mikrocsillámokat egyébként csak akkor látom a testemen megcsillanni, ha az asztali lámpa, vagy a kinti nap fénye éppen rájuk vetül.
Örömmel olvasom, hogy a ruhán nem hagy foltot, eddig nagyon ügyeltem rá, hogy ruhára lehetőleg ne kerüljön. Behoztam a munkahelyemre az irodámba, itt fújkálom magamat vele légkondi helyett a nagy melegekben. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 2.

Mannika00

2020. június 27.

Nagyon tetszik az illata és a csillám is nagyon extra,de az illata nem valami tartós kb.10 percig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Egoistagumikacsa

2020. június 25.

Gyorsan lecsaptam egyre, mert a legutóbbi limitáltról lemaradtam. Igazából úgy voltam vele, hogy nem várok csodát egy 600 forintos testpermettől, így kellemesen csalódtam.

Tömeg édeskés illat, ráadásul kifújáskor még durván alkoholos is. Annak, aki kedveli a gyümölcsös, rágógumis jellegű permeteket annak valószínűleg ez is tetszeni fog, mert tényleg annyira tucat, hogy túl sok illatjegyet nem lehet benne felfedezni. Az illata (szerencsére) nagyjából egy óra után teljesen elillan... Nekem személy szerint kicsit tömény, főleg mikor az egész testemet szeretném beteríteni ezekkel a gyönyörű csillámokkal. És legyünk őszinték mindenki a csillámok miatt veszi meg. Szerintem nagyon szép hatást lehet vele elérni. Nekem egyenletesen oszlatja el a csillámokat a bőrömön és egy fújással elég nagy területet belehet fedni. Gyönyörűen csillog, szép fényt ad a bőrnek.

+ eddigi tapasztalatok alapján nem hagy foltot a ruhán sem.

Tőlem megkapja az öt csillagot, mert nyilvánvalóan nem én vagyok a termék célközönsége, ha ezt kistini koromban találom meg, akkor egész biztosan éltem haltam volna érte a barátnőimmel. Olcsó, édes, ráadásul még csillog is...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

+ eddigi tapasztalatok alapján nem hagy foltot a ruhán sem.

orsi22

2020. június 22.

Olyan tökéletes 😍 kifújáskor szerintem egy az egyben Jean Paul gaultier la belle 🥰 leszáradas után pedig ilyen vattacukros vaniliás édes illat. Nem tolakodóan csillogós, mégis cuki. Nagyon szeretem 😍😍😍 amint tehetem veszek még egyet, mielőtt kivennék/elfogyna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Zsozsi20000118

2020. június 13.

Anyukámtól kaptam, aki nagyon cuki volt, rögtön kettőt is vett belőle, amikor látta, hogy limitált kiadású. Nekem nagyon tetszik az illata, tartós a bőrömön és a ruháimon egyaránt. Csodaszépen csillog a bőrön! Nem tudom, hogy nekem más-e a porlasztója, mint az előttem szólóké, de nem adagol egyszerre túl sokat, szépen szétoszlatja a csillámot és az illatot is a bőrön. Szerintem 10/10 termék, aki szereti az ilyet, csapjon le rá🤩

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

egeresi47

2020. június 8.

Nálam csak 3 csillag, mert ez a gyümölcs saláta illat sajnos nem tetszik. Nagyon nagyon -alkoholos amikor kifújod, viszont a csillogást amit add, imádom. Csillogók tőle egész nap, egész éjszaka. Imádom. Viszont az illata nem marad meg, hál istennek, általában valami mást fújok is rá azonnal. De az a csillogás. 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

csillu

2020. június 4.

Nyár közeledtével kötelező egy ilyen csillámos testpermet. Az illata kellemes, főleg a testápolóval együtt egész ütős. Az én ízlésem még elbírna több csillogást:), de így is tetszik. Jó kis cucc nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

fischerlilla

2020. május 27.

Nyár közeledtével muszáj volt valami csillámos permetet venni és hát a csomagolása is megragadta a tekintetemet :). Az illatától féltem hogy túlzóan édes lesz. Szerencsére nem lett az, viszont nagyon kevés ideig érzem és sajnos a csillámok se olyan látványosak. Ha többet fújok talán megoldódik :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak