Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. november 6.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Egzotikus illatélmény. pH bőrsemleges, érzékeny bőrre is alkalmas.

bernadettu

2021. szeptember 23.

Sajnálom, hogy csak egyet vettem belőle amikor még elérhető volt, mert megszerettem az illatát és nem szárít, igazi nyáridéző illata van.
Érdekes módon a hasonló illatú testvajat még mindig látni az üzletekben de ezt a tusfürdőt tudtommal nem hozták vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Wonderwoman91

2021. július 16.

Tavaly augusztusban vettem, véletlenül bukkantam rá. Szokásos minőség, igazi nyári illat, nyárra vagy nyáridézésre jó, ha valakinek van még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Nicu

2020. november 17.

Nagyon finom, édes virág (és talán gyümölcs?) illata van. Isteni, parfümnek is elfogadnám. Állaga géles, jól habzik, nem szárít. Rajtam tartós és intenzív az illata. Bánom, hogy nem vettem belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

kincsokinga

2020. november 16.

a copacabana termékből az összeset megvettem, kicsi szivem reméli hogy állandó termék lesz, szokásos balea minőség mellé ellenállhatatlan illat párosul, az összes terméket ajánlom a kollekcióból

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Marcsus

2020. október 15.

Szokásos Balea tusi, de ez az illat, tejóég, megvett engem kilóra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Szokásos Balea tusi, de ez az illat, tejóég, megvett engem kilóra!

Puszedli83

2020. október 5.

Szerintem hozza a szokásos Balea minőséget. Géles állaga ellenére jól habzik. Édes illat,ami zuhanyzás után hamar elillan, picit szárít. De ezektől függetlenül az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

tátombák

2020. szeptember 28.

Nyári limitált kiadás, de csak szeptember elején láttam először a boltban. Tubusból szagolva nagyon kellemes, igazi nyári illat. Használat közben az illata enyhe, sajnos fürdés után alig érződik. Én jobban szeretem a kicsit intenzívebb illatokat. Zselés állagú, a többit ismeritek... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

mysticnails

2020. augusztus 12.

Nagyon megfogott az illata a samponjának, ezért beszereztem a tusit is, ugyan az az illat, igazi nyári édes élmény. :) Nem túl tartós, de azért lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

bebimosomedve

2020. augusztus 9.

Szokasos Balea tusi, csak az illat mas. :)
Ha a testapolo is bejott akkor mindenkepp probald ki nagyon kellemes illata van, nem szarit nem irrital. Illata nem tartos de nem is arra van, ott a parfum ha illatcsikot szeretnek. Teszi a dolgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Szokasos Balea tusi, csak az illat mas. :)

Zsozsi20000118

2020. július 31.

Az előttem szólóval egyetértve, szokásos Balea minőség, szuper gél állaga van, ami talán még egy picit hűsíti is a bőrt ebben a nagy melegben. A flakonban intenzívebb az illata, mint használatkor, hiperszuper finom, édes-csokis-sütis. Én nem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőröm, bár kevés tusfürdő szokta. Fürdés után is érzem a bőrömön. Be fogok tárazni belőle, mielőtt eltűnik a polcokról! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol