Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: kriszti24242, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő kókusztej és lótuszvirág illattal.

v.alexandra27

2020. február 18.

nekem nagyon tetszett az illata, olyan hűsítő, nyárias :) amúgy jól teszi a dolgát, átlag Balea tusfüdő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

MissScorpio

2019. november 21.

Kis édes illatú tusfürdő. Az illatába nem lettem szerelmes, de nem rossz, és elég sokáig elég volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Olív

2019. október 8.

Nagyon kellemes az illata, a bőrön viszont nem olyan sokáig marad meg, hamar elillan. Ami nem tetszett, hogy irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Bettiiyy

2019. szeptember 20.

Amikor levettem a polcról odáig voltam az illatától, amikor kinyomtam a flakonból, odáig voltam az illatáért, amikor szétkentem a bőrömön, jaj, soha nem ért még ekkora csalódás Balea tusfürdőtől. Igazi olcsó, mű kókuszillata van, és egyáltalán nem hozza fürdés közben azt az illatot, ami a flakonból kijött. Szerencsére nem marad fenn fürdés után.
Amúgy aki szereti ezt az illatot, annak tetszeni fog. Belekötni nem tudok, nem irritál, jól habzik, jól tisztít, ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Puszedli83

2019. szeptember 20.

Elsősorban a csomagolás fogott meg. Szeretem a kókuszt, kicsit tartottam tőle, hogy nagyon mű illata lesz. De szerencsére nem, nagyon finom illata van, aránylag még tartós is. Jól habzik, annak ellenére, hogy zselés állagú. Az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Brunettee

2019. szeptember 10.

A többi Belea tusfürdőt is szeretem, most épp erre esett a választásom. Az illata isteni és még egészen tartósnak is mondanám. Nem szárít, jó sűrű az állaga, de ennek ellenére jól habzik. Amíg találok olyan illatot, ami szimpatikus, addig nem tervezek váltani másik márkára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Rix0930

2019. augusztus 21.

Imádom az összes balea tusfürdőt!!
Árban verhetetlen sokáig elég, nagyon jol habzik és az illata nagyon sokáig érződik!!
Az egyik kedvencem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Imádom az összes balea tusfürdőt!!
Az egyik kedvencem

Babsszi

2019. július 30.

Imádom a balea tusikat és még annál is jobban Thaiföldet szóval engem kilóra megvett. Emellett pedig kellemes az illata, jól habzik, tisztít, nem szárít és szinte ingyen van. funfact: nincs kókusz illata (hálisten, mert azt viszont utálom :D ) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Stella1993

2019. július 28.

Nekem bejött. Tipikus Balea tusfürdő, jól tisztít, kellemes az illata és az ára is kedvező. Ha nem lennék én is betárazva, tuti megint megvenném. Bár ami késik, arra várni kell :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

alizee

2019. július 26.

nekem ez egy az egyben az after sun újracsomagolt verziója egy fokkal elviselhetőbb illattal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate