Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

40% olajtartalommal

Vanna

2014. június 30.

Csak elsőre tetszett az illata, most már inkább csak az olajat érzem, szerintem túl olajos, és nagyon nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

ritukaaa

2014. április 5.

A véleményeket olvasva vettem meg. Annyira nem jó szerintem, egy szimpla testápoló, jó árba. De nem hidratál túlzottan. Nem venném meg újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 5.

bellehercegno

2014. február 13.

Rajtam kicsit sem volt olajos,meglepően könnyen beszívódott.Viszont elég gyorsan elfogyott,pedig nem vékonyan kentem fel-épp ezért nem is vettem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

anonimusgirl98

2014. február 9.

Balea testápoló mániás vagyok,de ez a kedvenc:) Egyszerűen imádom,jól hidratál,könnyen beszívódik és az illata is kellemes,frissítő!
Bár tény, hogy hagy egy olajos réteget maga után,de reggelente csodálatos puha tőle a bőr! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

PAncsi79

2014. január 28.

Főként a feketeribizli illat miatt vettem meg, mert imádom ezeket a bogyósokat :-)
Sajnos számomra a kipróbálás után is a legfőbb pozitívum az illat maradt. Ugyan száraz a bőröm, de ez túlzottan olajos, alig tudja beszívni a bőröm. Hidratál ugyan, de az olaj nagy része a pizsimen landol :-(
Alig várom, hogy elfogyjon, nem az igazi ez nekem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Alig várom, hogy elfogyjon, nem az igazi ez nekem

Tvylvis

2014. január 17.

Nagyon szeretem, ő a kettes számú kedvenc a mandulás után. Jól kenhető, nagyon finom illatú, elég jól beszívódik, bár az olajos réteg ott marad, ez tény. Engem mondjuk télen ez nem zavar, a pizsim is finom illatú. Az ára jó, és a csomagolás is aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Csücsök

2013. december 29.

Szerintem túlzottan olajos! Nehezen hívódik be és tiszta olajos maradok utána, amit meg le kell törölni, hogy ne kenjek mindent össze! Az olaj miatt jól hidratál,de ez a sok olaj nekem már macerásan, zavaró!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

olcsy

2013. november 26.

a pisztáciás és eközött hezitáltam a dm-ben, mer mindkettő limitált volt. ára nagyon jó. nem bántam meg, hogy ezt vettem, nagyon imádom az illatát, bár egy csomó ideig azt hittem, hogy szedres:D puha lesz tőle a bőröm, viszont frissen borotvált lábamra kenve csípi és irritálja:S ezért kap tőlem csak 4 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 26.

StrawberryCheescake

2013. november 3.

Nagyon jó ez a krém! Nagyon száraz kézre szuper megoldás! Maximálisan ajánlom,már kezdtem feladni a reményt,hogy valami megoldást találjak az extra a száraz bőrömre,de anyukám vett egyet és kipróbáltam egy éjszaka alatt csodát tett. Vettem egyet én is,szuper a mandulaolaj benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

blackwidow

2013. szeptember 19.

Mostanában rákattantam az áfonyára a páromnak hála, ezért vettem egyet. Meg is vagyok vele elégedve, csak valahogy megszoktam a Baleás testápolóktól, hogy tovább megmarad a bőrömön az illatuk, ez meg elég hamar eltűnik. Ettől függetlenül szeretem, még az is elképzelhető, hogy egyszer újraveszem valamikor, de ha elfogy kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.