Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2013. július 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Értékes mandulaolajat tartalmazó, maruladió illatú Balea olajos testápoló tejproteinnel gyorsan beszívódik és selymessé varázsolja a bőrt. 40% ápoló olajat tartalmaz-többek között mandulaolajat, szójaolajat és napraforgóolajat. Az E-vitamin és az allantoin védi és megnyugtatja a bőrt. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Ph-bőrsemleges.

Kiszerelés: 200 ml

Szandus

2015. november 22.

olajos réteget hagy maga után de reggelre beszívja a bőröm és szép puha lesz
de az illata egy idő után elég émelyítő

Update: a Balea valami hasonlóval rukkolt elő megint, megvettem mert másra emlékeztem
szörnyű az illata és nagyon az a réteg, amit hagy maga után

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

olajos réteget hagy maga után de reggelre beszívja a bőröm és szép puha lesz
de az illata egy idő után elég émelyítő

szörnyű az illata és nagyon az a réteg, amit hagy maga után

alexandra95

2015. július 3.

Az illata nem rossz,de nekem picit zsíros volt és a bőröm is csillogott.
Ha este kentem be magam,másnapra viszont ez nem zavart,mert puha volt és jól hidratált.
Szerintem nem rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 3.

Az illata nem rossz,de nekem picit zsíros volt és a bőröm is csillogott.
Szerintem nem rossz termék.

dorka.sebestyen

2015. január 6.

az egyik legszörnyűbb testáoló, amit valaha használtam.szerencsére ajándékba kaptam és nem bosszankodtam, hogy ezért pénzt adtam... első kenésre persze nekem is csak jó tapasztalatim voltak: finom illat, kellemesen bársonyos bőr, majd egy kis idő elteltével derült égből villámcsapás a mandulás illat átváltozott a bőrömön valami borzalmasan büdös, avas szagú valamivé és a bőröm be sem tudta szívni rendesen, még radírozás után sem. egy rétegnyi olaj maradt rajtam, utána öltözködni lehetetlen volt és mindent megjelöltem vele... 2-3 nap után az ágyneműmet is moshattam meg poshadt szaga volt tőle, ahogy átvette. Soha mégegyszer.
azért két csillag, mert éjszakára kézkrémnek még elment...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

azért két csillag, mert éjszakára kézkrémnek még elment...

2014. március 23.

Megörültem neki, hogy újra lehet kapni, mert régebben lemaradtam róla, pedig a tusfürdőjét nagyon szerettem, isteni illata és ápoló hatása miatt. Sajnos ennek a testápolónak a tusfürdőhöz képest nem olyan jó az illata. Elsőre nagyon emlékeztetett régi avonos mandulás kézkrémre, aminek imádtam az illatát, de szétkenve már más, van benne valami furcsa mellékillat, ami zavaró számomra, így testre biztos nem fogom elhasználni, mert nem szeretnék ebben a furcsa illatfelhőben leledezni, viszont kézkrémnek jó lesz, a kezemet úgyis minden kézmosás után kenni kell sajnos mert iszonyú száraz. Hidratáló hatása meglehetősen jó, ezért kapja meg a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

szivi81

2014. március 18.

én most találkoztam vele először, nekem nagyon bejött. Mivel babát várok én még tettem/teszek hozzá sima mandula olajat is, ezzel kentem a hasam az utolsó trimeszterben és hál' istennek sehol egy repedés. az illata isteni!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

black_cico

2014. február 28.

ajajajajajajajjjj :) most megint kapni lehet, csak úgy odaszaladtam a testápolós szentéjhez illatolni egyet és miután a pisztáciásra csak legyintettem egyet, ez is a kezembe került és a híres sütiszag ahogy megcsapott máris felsőbb hatalmak irányítása alá kerültem és zombi módra vezettem a pénztárhoz e példányt, de..
kár volt, mert ez olyan szinten olajos, h hiába írják rá, hogy 40 % v mennyi, erre akkor jössz rá mikor felkened és mindegy, h milyen kicsit, milyen vékonyan egyszerűen sohanapján se szívódik fel, első használatkor papír zsepivel itatgattam le magamról, aztán felszívta a ruhám, másodjára meg lábszőrtelenítés után vetettem be, mikró adaggal, és még így is facáán végig tudtam kenni mindenhova, és talán most megtaláltam a megfelelő adagolást, de még nem tudom eldönteni szeretem e, 3-4 között billeg, de jó szívű leszek :))
ez szerintem meg lesz nekem még 2 év múlva is :D már megvettem v 2 hete és 2x használtam, nagyon keveset, pedig ennyi idő után az ekkora kiszerelésű Baleáim már már kiürülés előtt szoktak állni.

update: nehezen békültem meg az olajosságával, egy ideig a tovább passzolásán gondolkodtam, közben beszereztem a kakaós testvaját is, ami nagyon nem vált be, így visszatértem ehhez és megkedveltem, az illata ennek a legtartósabb az összes Balea krém közül, de tényleg elenyésző mennyiséget szabad csak és nem mindenhova, így egy idő után felszívódik és akkorra egy igazi csodabababőrt kapunk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

jkrisztie2

2014. február 14.

Ismét lehet kapni!!! A feketeribizlis nagyon jó volt, a pisztáciás is, és hát annyi szépet olvastam itt erről a testápolóról, be kellett szereznem belőle egyet x-edik testápolómnak! :) Mondjuk az utolsó példányt hoztam el az egyik egri dm-ből, remélem azért még lesz belőle! Mandulaszerelem! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

nagy.nikike

2014. január 20.

Én ma vásároltam, el is csodálkoztam rajta hogy volt mert itt már olvastam hogy nem gyártják, biztos az utolsó darabokból sikerült egyet beszereznem. A kezemen próbáltam ki kellemes az állaga, az oljossága sem zavaró, az illata mennyei,az ára is baráti. Szóval nekem mindenképp megérte, lehet holnap vissza megyek és veszek még egyet ha lesz még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

zsannasko

2013. december 1.

Újabb szuper termék tőlük. Az illata nagyon kellemes, nagyon finom. Gyorsan beszívódik, táplál, hidratál és tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Tvylvis

2013. november 21.

Egyértelműen hatalmas ötös :-)
Szeretem az illatát, a hatását, engem az olajos állag sem zavar, télen kifejezetten jól is jön. Mondjuk nem tudok a DM-en kiigazodni, mert itt kint Németországban tele vannak vele a boltok, a pisztáciás mellett. Azt hiszem, betárazok még 1-2 darabot, ki tudja, meddig lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Egyértelműen hatalmas ötös :-)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak