Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló tusfürdő cseresznye és mandula ilattal.

Vattacukor1990

2018. december 17.

Ezt a Balea tusfürdőt sajnálom a legjobban, hogy már nem gyártják. Csak egy flakonnal fogyasztottam el belőle, mert mire újravettem volna, már nem volt. Imádtam, kár, hogy csak egy rövid ideig használhattam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

itsmedalma

2017. október 5.

Ebből is felvásároltam a készletet, nem csak a fügés csokisból. Hozzák vissza!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Ebből is felvásároltam a készletet, nem csak a fügés csokisból. Hozzák vissza!

citronella

2015. augusztus 15.

Aztaaa de imádtam!!!! Nagyon tetszene,ha visszahoznák megint,biztosan bevásárolnék belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

candus

2014. november 13.

Jaj istenem, életem egyik legkedvesebb tusfürdője. Annyira imádtam, hogy nem tudom, hány flakonnal használtam el belőle. Egyet kell értenem kendahajadra-val, tényleg az egyik legjobb limitált tusi volt ez. Könyörgöm a DM-nek, adják ki újra! Most télen ez lenne a legeslegkirályabb illat a fürdőbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 13.

kendahajadra

2014. október 11.

Csak ismételni tudom, amit a fügés-csokisról elmondtam: Az egyik legjobban sikerült Balea trendkiadás volt. Isteni, különleges illat, jó ár, jó állag, aranyos csomagolás. Egyedül az összetevőkkel volt bajom, de nem bánnám, ha visszahoznák ezt az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

im

2014. július 1.

nagyon szerettem az illatát, az ára miatt megérte, de elég sok kellett belőle egy-egy alkalommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Edeenci08

2014. június 4.

Isteni illata volt, és nagyon krémes. Ár-érték arányban tökéletes :) Kár, hogy a legjobb Balea cuccok mind limitáltak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de finom az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

kémecske

2014. március 15.

Nem tudom hogy miért, de nagyon jó! Édeskés illat nálam mindig nyerő! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

Nem tudom hogy miért, de nagyon jó! Édeskés illat nálam mindig nyerő! ;)

Pumpkine

2014. január 24.

Pont akció volt, amikor ezek nálunk kijöttek. Azon nyomban rá is vetettem magam. :) A krém változatból mai napig is van. :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol