Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló tusfürdő cseresznye és mandula ilattal.

Dorcsek

2013. június 4.

Húú az illata valami mennyei! Sose szoktam kifejezetten lelkesedni tusfürdők illatáért (olyan műek), de ez maga volt a csoda :)) Többi tulajdonságát tekintve olyan mint egy átlagos tusfürdő, számomra az isteni illata ami kiemeli az átlagból :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Carmenessque

2013. június 3.

Kellemes, marcipános illatú tusfürdő, jó volt egyszer elhasználni, de annyira azért nem tetszett, hogy újra is vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

vedina007

2013. június 2.

Ha a barátom azt mondja, hogy fürödjünk a sütis tusfürdővel, akkor erre gondol. Az illata és a flakon miatt is erre asszociál. (Én inkább a marcipánra.) Imádom az illatát. Sajnálom, hogy limitált. Szerencsére még van belőle egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

csillargalamb

2013. június 1.

Mennyei volt télen használni, és még csak nem is szárított, de a falkon végére már nagyon meguntam ezt a tömény illatot és valójában alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

csuty

2013. május 26.

Szerettem az illatát a fügés csokissal ellentétben ez tényleg kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Szerettem az illatát a fügés csokissal ellentétben ez tényleg kellemes!

doee77

2013. május 24.

Imádom az illatát. Egyszerűen megfertőzött. :) Teljesen mű, teljesen hatékonytalan, általában messze elkerülöm, de ez most lesből támadt és kitartóan harcol a győzelemért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

nikilane

2013. május 23.

Nagyon szerettem, amikor volt. Akkor még nem kóstoltam macaronst, ezért fogalmam se volt, hogy milyen az illatuk. (Azóta a már megismerkedtem a macaronsokkal.)
Nagyon finom illata volt, persze semmit se érzek belőle fürdés után, de az nem is baj. Arra a célra ott vannak a parfümök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

bandita

2013. május 21.

Van a marcipán illatának az a töménysége, amelyet már nem vagyok képes elviselni. Titokban azt reméltem, hogy a kupakot felpattintva inkább a cseresznye gyümölcsös frissességével fogok találkozni, amely majd kéz a kézben sétál a mandula édességével, ehelyett kirobbant a flakonból a marcipán, szöges bakancsával és ököllel jól orrba vágott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 21.

mstindigo

2013. május 9.

Elutaztunk, és ott volt ez a tusfürdő. Megszagoltam, és az az émelyítően édes bűz, ami kiáradt belőle, a gyomromat is teljesen felkavarta. Annyira borzalmas ez a szag, hogy használni sem tudtam, így nyugodt szívvel adok egyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

fancsa

2013. május 9.

Imádom ezt a tusfürdőt! Társával (fügés-csokis) ellentétben ennek nem émelyítő az illata, hanem kellemes, szinte már simogató. Abszolút kedvenc a Baleás tusfürdők között!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol