Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Szappanok

Folyékony krémszappan élénkítő csillaggyümölcs-dinnye illattal. Hidratáló, pH-semleges formula.

Banszky

2019. február 25.

Szeretem a Balea folyékony szappanjait,rengeteg illatban kapható és mind isteni. Arról nem beszélve,hogy dísze a fürdőszobának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Kingucii

2018. október 24.

300 Ft volt a Dmben, ha folyékony szappan, akkor Balea.
Ár-érték arányban verhetetlen.
Sokáig elég, kiválóan habzik, nem szárítja a kezeket sem. Illata is finom!
Ment az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

300 Ft volt a Dmben, ha folyékony szappan, akkor Balea.
Ár-érték arányban verhetetlen.
Sokáig elég, kiválóan habzik, nem szárítja a kezeket sem. Illata is finom!
Ment az 5*.

wildrose

2018. október 20.

Friss, gyümölcsös, bár kissé mű illatú folyékony szappan, géles állagú, jól habzik és jól tisztít, bár egy kicsit szárít. Nagyon cuki a csomagolása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

Nicu

2018. október 17.

Nagyon finom dinnye illata van, mint a tusfürdőjének. Igazi nyári illat. Nem szárítja a kezem, jól habzik és jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

gyongyikeolasz

2018. augusztus 25.

Imádom a dinnye illatú dolgokat szóval természetesen ezt is. A tusfürdője is nagyon szuper. Be is táraztam pár flakonnal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

szeliger

2018. július 26.

Hozzánk minden bejöhet, ami dinnyés, mert a lányom dinnye mániás, ipari mennyiségben eszi is a gyümölcsöt, most is ő rakta be a kosárba. Nem is nagyon ellenkeztem, mert a flakon vidám, nyárias hangulatú, mutatós. A szappan pedig finom gyümölcsös illatú, kicsit ugyan műanyagos, ezzel együtt kellemes, savanykás. Szappanként rendben van, jól tisztít, nem különösebben szárít és kézmosás után is még egy rövid ideig friss, gyümölcsös illatú a kéz bőre. Háromszáz forintért nem is várok el többet, megy a sok csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 26.

Elkofen

2018. július 22.

Ár érték arányban szuper nyári kézmosó. Nem szárít és szerintem jól eltalálták ezt a finom gyümölcsös illatot is, ami nem túlzottan édes. Megfelelően tartós szerintem az illata a kézmosás után. A csomagolása vidám, nyárias. Először a kókusz-ananászos párját akartam megvenni, de ennek jobban tetszett az illata. Szereti a család, így nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.

KataViki

2018. július 17.

Nem túl krémes, és az illatát sem vitték túlzásba. A dinnyét érezni rajta, de úgy az egész halovány, és nem tartós. Persze csak kézmosó, de ettől volt már jobb Balea termék is.. Átlagosnak mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Candy21

2018. április 26.

Nagyon fincsi az illata. Nem szárít jól tisztít nemtudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Nagyon fincsi az illata. Nem szárít jól tisztít nemtudok rá rosszat mondani.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate