Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Misztikus csábítás - egy titokzatos árnyalattal. A magas színvonalú formula a bőrt nyugtatja és nedvességgel látja el.

szagica1981

2014. október 13.

Nagyon tetszett az illata remelem lehet meg kapni mert biztos hogy szeretnem meg hasznalni;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de friss az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

antonelly

2013. december 15.

..szeretem ezt a tusfürdő márkát, mindig vásárolok belőle, a teljes illat kollekció megvan.. nem viszketek tőle, kellemes az illata valamennyinek .. nekem bevált és az ára is kedvező .. :)..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

Laura19

2013. október 13.

Ennél jobb Balea tusfürdőt még sose láttam! Elsőre beleszerettem. Azóta megvettem már a habfürdőt, dezodort is és azokat is imádom. A misztikus dolgok kedvelője (ennek speciel imádója) vagyok. :D
Ez az illat! Megunhatatlan. A hideg is kiráz attól a gondolattól, hogy limitált...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

kalmaniki

2013. szeptember 7.

Nagyon különleges illata van, ami egész sokáig érezhető marad tusolás után, nem szárít, jól habzik és olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Anita19

2013. március 21.

Szerintem is nagyon jó az illata, de azt nagyon sajnálom hogy nem tartós :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Szerintem is nagyon jó az illata, de azt nagyon sajnálom hogy nem tartós :((

Lovrencsics Vivien

2013. március 21.

Hmm... nagyon jó illata van de sajna nem valami tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Hmm... nagyon jó illata van de sajna nem valami tartós!

mili

2013. február 7.

Hozza a megszokott Balea minőséget, nem szárít, teszi a dolgát. Illata az üzletben még tetszett, de pár használat után meguntam, ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 7.

gerocseva78

2013. január 20.

Most vettem a DM-ben.500 ml volt 449.-Ft.Cselesen a hátulján egyszer"habfürdő"van a szövegben, aztán meg" tusfürdő".Én habfürdőként vettem és úgy is használom.(A habfürdők között volt a polcon).Az árához képest meglepően jó.Jól habzik és az illata csodás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

annika

2013. január 15.

Semmi különös, szép a színe, az illata sem rossz, szóval egy átlag Balea tusfürdő szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.