Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. március 18.

Kategória:   Kézkrémek

Kókusz olajjal és ananász kivonattal. A hidratáló hatású panthenol és kókusz olaj regenerálja és simává varázsolja a bőrt. Az ananász-kivonat értékes vitaminokkal kényeztet, valamint megnöveli a bőr rugalmasságát.

A könnyed textúra gyorsan felszívódik.

Mehecske

2015. augusztus 20.

Jaj, de szeretem, és milyen kár, hogy egy ilyen jól sikerült termék limitált kiadás. Miért? Azt vettem észre, hogy ezek a szériák sokkal jobbak, mint az alaptermékek. Ezért a csomagolásért odáig vagyok, tuti, hogy megtartom ezt a pumpás flakont, majd töltök bele saját készítésű kézkrémet. Csak azért van még pár pumpanyomásnyi az alján, mert akartam, hogy sokáig megmaradjon, egyébként hűséges krémem volt sokáig: odakészítve az előszobai polcra, hogy bármikor nyomhassak a kezemre kedvemre. Valóban az ananász került előtérbe, végülis a képen is az látszódik. Gyorsan felszívódó, kellemes termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Bionic

2012. december 27.

Erről a krémről hasonló a véleményem, mint a Málnás társáról. Ár-érték arányban verhetetlen, valószínűleg ez is előbb repül a kukába azért, mert megunom az illatát, mintsem hogy teljesen kifogyna.

Az összetevői elég szépek, én ebben a parabént sem látom, mint a Málnás testvérében. Állagra hasonlóan híg, de sokkal élethűbb illatú amiben inkább az ananász dominál, mintsem a kókusz...bár ha nagyon erőltetem, talán azt is érzem benne.

A hatása ennek is remek. Könnyen felszívódik, bár hagy némi olajos érzetet a tenyeremen, de szépen hidratálja a normál bőrű kezemet, a körömágyak és körmeim is szép rendezettnek tűnnek tőle.

Szép és igényes csomagolás, praktikus pumpás kiszerelés, de valószínűleg nem veszem újra, mert hát az illata miatt nagyon hamar megunja az ember + ráadásul limitált kiadású, nem hiszem hogy újra lehet majd kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

redberry.247

2012. december 6.

Mostanában árusítják ki az utolsó darabokat, így jutottam hozzá én is kemény 299 pénzért. A legjobb illatú kézkrém, amivel valaha szerencsém volt, tényleg az a tömény ananászillat, fel is kell általában nyitnom egy konzervet, hogy csillapítsam ananász-éhségem :) A hidratáló hatása pedig nekem tökéletes, és ez legjobban a körmeim környékén érződik: mindig száraz, a körömágybőrt sem tudom rendesen visszatolni, amióta ezt használom, végre szépek a kezeim:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

La Roue De La Fortuna

2012. október 24.

A doboz szerint, fogyasztásra nem alkalmas...ez a figyelmeztetés teljesen ésszerű a csomagoláson, ugyanis annyira élethű ananász illata van, hogy legszívesebb kinyalnám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

médea

2012. szeptember 28.

Én már a málnás kézkrémet sem tartottam elég táplálónak, és megfogadtam, hogy többet nem veszek ilyen krémet. Mikor megláttam ezt az ananászost úgy éreztem, hogy ezt még mindenképpen ki kell próbálnom. Hihetetlenül friss élethű ananász illata van és tartós is. A hidratáló képessége viszont elég gyenge, hiába a jó összetevők, szerintem nem tettek belőlül túl sokat, inkább vízből jutott a legtöbb, elég folyos az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 28.

babyface

2012. szeptember 1.

szerettem volna egy paraben mentes termékkel meglepni a kollégáimat, mivel a rengeteg kézmosástól hamar ripityára szárad a kezünk. így találtam rá :) tetszik a pumpás kiszerelés, könnyen beszívódik szinte vizes állaga miatt, a pina colada illat meg csak hab a tortán. :) lehet itthonra is beszerzek egyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Udreeh

2012. szeptember 1.

Erős ananászos illata van, kókuszillat egyáltalán nem érződik. Az állaga pont jó, és úgy vettem észre, hogy valamivel könnyebben beszívódik, mint a vaníliás változat (az vizesebbnek tűnt nekem, eléggé "csúszkált", mire el tudtam kenni). Az illata nem túl tartós szerintem, bár az elején elég intenzív. A pumpás kiszerelés praktikus, és elég sok van benne, sokáig elég lesz. Nekem általában nem száraz a kezem, így csak éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

egifeny

2012. augusztus 29.

megvettem :) fantasztikus illata van, ami tartos is, gyorsan felszivodik, hidratal, jok az osszetevoi is! nyari testapolonak nagyon bejon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

bardybea

2012. augusztus 29.

Egyetértek az előttem szólókkal! Az illata nagyon nyami,nem mű,és könnyen felszívódik a vizes állaga miatt, mégis jól hidratál. Talán télre már nem lesz elég,bár én testápolónak is használom, de kézkrémként kenni fogom télen is.Ha marad még belőle!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

tittus

2012. augusztus 24.

Kellemes, ananászos illat, ami sokáig megmarad, könnyen felszívódik, nem ragacsos(!!!!!!), és puha lesz tőle a kezem! Tök jó a nagy, pumpás kiszerelés, ráadásul nagyon kedvező áron :]. Mondjuk én a kókuszillatot nem érzem, mivel csak kókuszolaj van benne, annak meg alapjáraton nincsen kókuszillata, szóval nem is vártam :]. Már be is táraztam belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol