Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújtó golyós dezodor alumínium és alkohol (etanol) nélkül, málna és rebarbara illattal. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

d.anett89

2020. szeptember 1.

Nagyon nem jött be.
Ruhán nem hagy nyomott,pár percig tart az illata utána semmi. Illetve jobban izzadok vele,mint nélküle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Nagyon nem jött be.

Pecci

2019. április 30.

Szerettem volna, ha működik rajtam, de nem jött ossze: nem nyomta el a szagokat, egy idő után budos lett, ragadtam tőle, vakaroztam, az izzadás nem gátolta, kipattogtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Vanesszaeszter

2018. július 25.

A legrosszabb dezodor ami létezik!!! Büdössé válik rajtam! Nem gatolja meg az izzadást és a szagokat, sőt! És csíp is! Szörnyű! Nehhogy bárki erre költsön akár 2-300 forintot is! Borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

NagyBrigitta

2018. július 19.

Akkor most megnyugodtam, hogy más is azt tapasztalta amit én..
a málna miatt vettem meg és hozzá egy szintén Baleás dezodor sprayt,
hogy olcsón megússzam..nem tudtam eldönteni hogy melyikkel van baj :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Akkor most megnyugodtam, hogy más is azt tapasztalta amit én..
a málna miatt vettem meg és hozzá egy szintén Baleás dezodor sprayt,
hogy olcsón megússzam..nem tudtam eldönteni hogy melyikkel van baj :D

tenagi

2018. június 30.

Az illata nagyon megtetszett, ezért vettem meg. Izaddásgátlónak nem ér semmit, az illata meg kb. 1 óra múlva nem érződik. Elhasználom, de ennyi...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

7ot

2018. április 11.

Csak itthonra akartam valamit, ami alumentes és olcsó, ennek pedig annyira jó illata volt.
Hát... 1-2 óra múlva úgy éreztem magam, mint egy görény, nem lehet szebben kifejezni. Közvetlen a használata előtt tusoltam is és nem izzadtam meg.
Ha nem használok semmit, akkor sem lesz ilyen szagom, ez borzasztó...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

Ha nem használok semmit, akkor sem lesz ilyen szagom, ez borzasztó...

dorinajung

2018. április 2.

Sajnos becsapott az, higy a Balea általában jó minőségű termékeket forgalmaz. Ez a dezodor sajnos nem izzadás gátló, nem foltmentes, nem illatos, és viszkedtem tőle. Utóbbihoz hozzáteszem hogy érzékeny a bőröm.
Én senkinek nem ajánlom, mindenkit lebeszelek róla ha tudok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

Én senkinek nem ajánlom, mindenkit lebeszelek róla ha tudok.

takacska

2018. február 23.

Ahogyan a többiek is írták, én sem vagyok egy izzados fajta, de ha ezt a dezodort használtam fél óra után izzadtam és büdös voltam, ami ram egyáltalán nem jellemző.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

ginojshks

2017. november 13.

Nem vagyok izzadós de ha csak ezt viselem egy óra után izzadság szagom van amit nem is értek. Nálam olyan mintha visszafelé működne. Finom az illata de semmire se jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

devababa

2017. október 28.

Nem vagyok egy izzados tipus. Soha nem hasznaltam meg rendszeresen deot. Ennek megtetszett az illata. Arban olcso. Jo benne hogy alu mentes. Nekem megfelel. Nem irritalja a borom, nem csip, teszi a dolgat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate