Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. október 1.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea szenzitív dezodor különösen gyengéd a bőrhöz, hatása hosszan tartó, akár 48 órán át meggátolja az izzadást és a kellemetlen szagok kialakulását. Az alkoholmentes dezodor akár közvetlenül borotválás után is alkalmazható.

Alumínium-klorohidrát-mentes, alkoholmentes (ethanolmentes).

Anitay

2019. november 15.

Rossz.....előttem leírták, hogy miért :D Büdös lettem pár óra alatt.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Rossz.....előttem leírták, hogy miért :D Büdös lettem pár óra alatt.....

Wiwienna

2019. szeptember 17.

sajnos nekem sem vált be.. érdekes, mivel megvannak a "tesói" a zöld, illetve a pink szinű is és azok nagyon jók.. ettől csak még jobban izzadok és egy idő után csipi a hónaljam..
anyukám viszont imádja, neki bevált, csak ezért az 1* ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

anyukám viszont imádja, neki bevált, csak ezért az 1* ...

dundicat

2019. augusztus 18.

Olyan jó kis termék lehetne ez. Engem nem is zavar, hogy izzadok kicsit, de ettől rendesen büdi a hónaljam. Sajnálom, mert minden más rendben van vele, ezért is kap +kegyelemcsillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Szane

2019. augusztus 11.

Tényleg büdös, már felkenve is. Használom a spray változatát, annak jó illata van, az alapján vettem meg a deot is (sajnos nem olvastam előtte a véleményeket).
Itthon talán elhasználom, de újra nem veszem. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Itthon talán elhasználom, de újra nem veszem. Csalódás.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Utcára nem mernék ezzel a deoval menni, mert nem érzem elég "erősnek", viszont itthoni használatra tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Aprilla

2019. június 11.

Szinte semleges illatú, nagyon jó alumíniummentes dezodor :) Az ára is nagyon alacsony, abszolút megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 11.

Alexandramakarova

2019. május 21.

Ez a világ legrosszabb dezodora! Ahányszor ezt használtam brutál izzadtság szagom lett...soha nem szokott az lenni,nem is vagyok izzadékony,de ettől rettenetesen..tragedia ez a termek ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 21.

writa

2019. március 16.

Nekem is tetszett a minden-mentessége és az ára, de az a kritikus időszakban, amikor hatnia kéne büdössé válik, de valami borzalmasan düdössé, kellemetlenebb, mint az izzadságszag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

macskusz

2018. október 31.

Tetszik, hogy se alkohol, se alumínium nincs benne. Eleinte csak éjszakára használtam, jól teljesített nyáron is. Kipróbáltam nappalra is, először felkenem ezt, és utána a Dove parfümmentes deóját, így együtt jól beváltak. Az illata nem igazán tetszik, de szerencsére nem nagyon érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

cicagerinc

2018. október 9.

Nem szeretem az illatos dezodorokat, ezért esett a választásom erre a mondhatni semleges illatú golyós deóra. Számomra fontos volt az is, hogy vegán legyen, illetve alkoholmentes, valamint ne legyen túl drága. (Mondjuk erre valóban mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy drága. :D)
Alapvetően jól szuperál, egyetlen gondom van vele, hogy túl nedvesnek érzem utána a hónaljam, vagy mintha nehezen tudna csak beszívódni, és ezáltal elég kellemetlen érzés ráöltözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Antioxidánsok: Tocopherol