Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 16.

Kategória:   Kézkrémek

Kaktuszvízzel, mandulaolajjal és sheavajjal gazdagított formulája intenzíven ápolja és bőségesen hidratálja a száraz kezeket. Panthenol tartalma javítja a körmök rugalmasságát és tartósságát. Kellemesen puha és sima tapintású bőrt eredményez.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Nikolett9

2021. március 22.

Szép a csomagolása, kellemes az illata, és tetszik a nyomós kialakítása, így sokkal kényelmesebb a használata. Valamint könnyű krém, hamar beszívódik, így nap közben is kényelmesen lehet használni, nem hagy zsíros érzetet. DE! Száraz kezekre semmit nem ér. Semmi ápolást és hidratálást nem tapasztaltam a használatakor. Ennek ellenére elhasználom kézmosások után. De nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

szabofannika0215

2019. december 17.

Ajándékba kaptam, én nagyon szeretem, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Ajándékba kaptam, én nagyon szeretem, gyorsan beszívódik.

PSophiee

2019. december 1.

Szörnyű ez a krém! Nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Szörnyű ez a krém! Nagyon szárít.

silence

2019. november 2.

Hatalmas csalódás nekem ez a kézápoló! A habszappanját nagyon szeretem (több flakonnal elhasználtam már), úgy gondoltam, teszek egy próbát ezzel a kézápolóval is.
Bár ne tettem volna! Egy az egyben pénzkidobás!
Közel sem adja azt, amit ígér: "intenzíven ápolja és bőségesen hidratálja a száraz kezeket", mert nehogy nem ápol és hidratál, de nekem egyenesen kiszárította a kezemet!!!
Kellemes állagú és finom, szolid illatú, de sajnos nem ér semmit.
Csak azért nem 1-es, mert nem is volt túl drága, és kényelmes a használata is, de biztos, hogy nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Bár ne tettem volna! Egy az egyben pénzkidobás!
Kellemes állagú és finom, szolid illatú, de sajnos nem ér semmit.

AnnaLAKK

2019. október 31.

Az itt olvasottak után vettem, hogy az otthoni házimunka és kézmosás utáni kézkrémezésre. Nagyon jól tettem, imádom a gyümölcsös könnyed illatát. A pumpás adagoló praktikus és az ára egyáltalán nem vészes ahhoz képest, hogy milyen nagy mennyiség. Abszolút favorit lett itthon nagyon szeretem, gyorsan beszívódik és sokáig érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

nikiam97488

2019. október 15.

Ár- érték arányban kiváló viszont a hidratálása kevés. Igaz, az árából kiindulva az ember ne is számítson többre. Tetszik a pumpás kiszerelése illetve lábkrémnek is tökéletes. Mindent összevetve ajánlom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Kremcica

2019. augusztus 4.

Update:
Tényleg csirizes az állaga. :D Picit zavar is... viszont újonnan elkezdtem lábkrémként is használni és azt kell mondjam szuper jó!

Nem rossz, nem rossz. A flakonja praktikus és mutatós, ráadásul hatalmas adag. Az állaga nem habos inkább a krém és a hab között van. Ha nincs fehérre és fájósra száradva a kezem a hidratálása is elég. Ha viszont igen akkor ez édeskevés. Az illata nem rossz, de nekem lett kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Update:

Sophia00

2019. május 19.

Gondoltam kipróbálom, hogy milyen lehet.. de nekem nem vált be. A csomagolás nagyon mutatós, de számomra más nem tetszett benne. Olyan csirízes az állaga és nehezen szívja be a bőröm, extra száraz kézre nem jó, a következő kezmosásig sem bírja ki.. már kenném újra a kezem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

anitaanett

2019. május 9.

Január óta fájt rá a fogam. :D Egy kolleganőm használta és ő ajánlotta. Anno a zöld változatát is ki akartam próbálni, de mire odajutottam, hogy megveszem, addigra sajnos eltűnt a DM polcairól. :(
Egyszerűen imádom! A hidratálása, az illata és nem utolsó sorban a csomagolása megéri az 5 csillagot. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus, mindig 1 nyomással pont elegendő mennyiséget juttatja a kezemre. Szerintem sokáig elég lesz így, hogy keveset kell nyomni belőle. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, remélem még sokáig forgalomban lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 24.

Megtetszett a vidám nőies csomagolása, és a tartalma is egészen jó. Szeretem az illatát, jól hidratál, a felszívódása lehetne egy kicsit jobb, de összességében tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol