Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 5.

Kategória:   Szappanok

Folyékony krémszappan szilva és fehér virág illattal. Vegán termék.

Dhewilgirl

2019. július 24.

Fantasztikus illatú, de persze, hogy limitált :( Nagyon szerettem, sajnálom, hogy már sehol sem látom - bár előre felkészülten az első flakon után vettem még 3at, hogy legyen tartalékba :D De sajnos az is elfogytak már. Az illatát leszámítva szerintem az összes Balea szappan ugyanolyan, nagyon jó minőséget hoznak az árukhoz viszonyítva. Nem szárított, jól habzott, szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

HarmatosHajnal

2019. június 13.

Nagyon tetszik az illata, nem szárítja a kezemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 13.

Nagyon tetszik az illata, nem szárítja a kezemet.

Stella1993

2019. május 11.

Nagyon jó illata van és kb. egy pumpálásnyi elég egy kézmosáshoz. Mi a konyhában mindig Balea kézmosókat használunk és teljesen meg vagyunk velük elégedve. Jó ár, gazdaságos, megfelelően tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

wildrose

2019. április 7.

Kellemes, édes, kissé mű szilva illatú, krémes állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 7.

Ann86

2019. február 28.

Olcsó, sokáig tart és isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Olcsó, sokáig tart és isteni az illata.

Banszky

2019. február 25.

Szeretem a Balea folyékony szappanjait,rengeteg illatban kapható és mind isteni. Arról nem beszélve,hogy dísze a fürdőszobának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

xfxff349

2019. február 18.

Eszméletlen finom illata van, ami ráadásul elég hosszú időn keresztül megmarad a kézen. Viszont nekem brutálisan szárítja a kezeimet, 2-3 kézmosás után már húzódott a bőröm és teljesen beráncosodott a kezem a szárazságtól. Én ezt így nem ajánlanám vízhiányos, száraz bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

silence

2019. február 11.

Hmmmm..... teljesen olyan illata van, mint amikor Anyukám szilvalekvárt főz, nagyon fini! 😋 Az első használatkor ez volt a benyomásom.... most hogy huzamosabb ideje használom, kis hasonló illatot vélek felfedezni a korábbi Balea Warm & Cosy illatú folyékony szappannal, amit szintén nagyon szerettem!
Már egy ideje szinte csak Balea folyékony szappanokat vásárolok, mert soha nem csalódok!
Finom illatúak, lágy, krémes állagúak amit könnyű szétoszlatni és jó tisztító hatást nyújtanak. Ami nagyon fontos számomra, hogy nem szárítják ki az ekcémásodásra, kirepedezésre hajlamos kezemet!
Ár - érték arányban pedig verhetetlen a Balea!
Azt hiszem nem is kell többet várni egy folyékony szappantól, így természetesen ez is 5-ös! 👌

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Ár - érték arányban pedig verhetetlen a Balea!

TheNancy07

2019. február 6.

Igazából bármelyikhez is írhatnék, mindről ugyanaz a jó véleményem van. Olcsó, sokáig tart, pumpás, mindig finom illatokban kapható. Kell ennél több? Alap a fürdőszobában!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

drebeka

2019. február 3.

Imádom az illatát, már egy párszor újra is vettem. A csomagolása nagyon szép, alig van szívem kidobni az üres flakonokat. Jól habzik és tisztít, plusz nekem nem szárította a kezemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.