Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 17.

Kategória:   Tusfürdők

2019-es téli limitált kiadás

"Az édes kókusz és a hűsítő mentolos cukorka izgalmas keveréke adja a Balea Dream Big krémtusfürdő csodás illatkompozícióját. A krémesen édes illatú tusfürdő hidratáló formulája óvja a bőrt a kiszáradástól. Kapcsolódjon ki zuhanyzás közben és érezze úgy, hogy ez valóban az Ön napja."

dunaimano

2021. január 17.

Ömm, jaj, nem tudom mi volt ez... Hogy a boltban szagolgatva miért tetszett, meg nem tudom mondani. De az biztos, hogy itthon alig állom a szagát. Nem tudom felidézni, mire emlékeztet, valami gyerekrágó, vagy fürdőhab, de nagyon gagyi. Mivel limitált volt, nincs esélyem újravenni véletlenül sem, szerencsére... Persze a többi szóra érdemes jellemzője hozza a szokásos Balea szintet, szépen habzik, max kicsit szárít, kellemes. Csak ez a szag! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Nicu

2020. október 10.

Érdekes illatpáros, de tubusból is tetszett és zuhany alatt is. A jégmentol jobban dominál enyhe kókusszal. Krémes, az illata nem tartós. Testápoló kell utána, de nekem mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

vikkrem

2020. július 27.

Nagyon finom rágógumi illata van, én nagyon szeretem! ☺

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

Nagyon finom rágógumi illata van, én nagyon szeretem! ☺

kisszandi

2020. április 23.

Finom rágó illata van, ami nekem bejött. Sokáig is éreztem magam így tartós. Ár-érték arányban jó. De mint az összes Balea tusfürdő, ez is szárítja a bőröm. Szóval ő volt az utolsó próbálkozásom a Balea termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Bubus06

2020. április 19.

Én inkább valami gyerekrágó szagot érzek rajta, hányingerem van tőle, olyan sok..Ajándék volt a Magical Team társával, de valami borzadályok. Ezt kézmosó szappannak próbálom elhasználni, a másikkal meg zuhanyzok..Alig várom hogy elfogyjanak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

ALettah

2020. március 29.

Szerintem érdekes illata van, nem a tipikus téli, de nem is a tipikus kókuszos nyári. Nekem tetszik, rövid ideig érződik, úgyhogy nyugodtan jöhet rá a parfüm, nem nyomja el. A csomagolás meg ez az egész koncept kicsit gagyinak tűnik, olyan tinilányos, nekem már nincs különösebben szükségem rá, hogy a tusfürdőm motivációs idézetekkel lásson el :) De mivel ingyen kaptam, elhasználjuk. Minőség szokásos Balea: habzik, tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

tátombák

2020. január 15.

Nem tudom mit éreztem a boltban, amikor a tusfürdőket szagolgatva ezt választottam. Tubusból még inkább a mentolos cukorka érződik jobban, de használat közben más, borzasztó édes, szintetikus szaga van. 2 használatnál nem bírtam többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

oliviag

2019. december 18.

Csodás illat, szokásos minőséggel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Csodás illat, szokásos minőséggel

birobarbara85

2019. december 10.

Enyhe, finom kókusz illat. Szokásos Balea minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Enyhe, finom kókusz illat. Szokásos Balea minőségű.

Antioxidánsok: Tocopherol