Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: belle, Módosítva: 2015. december 16.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Ápolt hónalj és hatékony védelem.. A golgotavirág kivonatot tartalmazó Balea Dry dezodor spray hosszantartó, száraz bőrérzetről gondoskodik, megnyugtatja és védi a hónalj érzékeny bőrét - 48 órán keresztül. Az alkoholmentes formula védelmet nyújt az izzadás és a kellemetlen testszagok ellen.

zfruzsi

2019. március 24.

Nekem nincsenek nagy elvárásaim egy-egy spray dezodornál, csupán az az egy, hogy ne legyen túúúúl tolakodó az illata. Ennek nem volt az és a hatásával is elégedett voltam, úgyhogy bármikor szívesen újravenném és használnám. Csupán azért vonok le egy csillagot, mert az év nagy részében a roll-on illetve a stiftes izzadásgátlókat részesítem előnyben és csak a meleg időben vágyok a spraykre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

dameliepoulain

2016. július 20.

Valóban kellemes az illata de pár hét használat után azt vettem észre,hogy kimondottan büdös lesz rajtam valamilyen oknál fogva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

lenochka

2016. január 19.

Az illata kellemes, púderes, nem tolakodó.Izzadásgátló hatása körülbelül 3-4 óráig tart nálam. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

minipiglet

2016. január 16.

elhasználtam. tényleg fullasztott de a hatása nem volt rosszabb mint bármely másiknak. nekem 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

wifey

2015. december 18.

kegyetlenül rossz. megfulladok tőle, és ráadásul semmi hatása nincsen...tiszta pazarlás volt még akciósan is megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Bnemrita

2015. december 17.

Kicsit felviszem most a termék csillagait. :) Mert, nekem bevált. Természetesen a 48 órás hatás nem igaz, de ki nem tisztálkodik 2 napig, na, ne?! Szóval jó illat, kb. fél napos hatás, kedvező ár. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

bmth

2015. december 16.

mikor befújtam vele magam én is egyből elkezdtem tőle köhögni, az illata az üzletben még tetszett otthon viszont már nem alig vártam hogy elfogyjon lehet hogy még most is van belőle valamennyi.. számomra 2 előnye volt az ára és a tartóssága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

belle

2015. december 5.

Nekem nagyon bevált és az illata is nagyon tetszik. Tartósnak bizonyult. Egyetlen problémám van vele, ha befújom magam vele elkezdek tőle köhögni, mintha púderfelhőt fújtam volna. Ez pár mp-ig tart aztán megszűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Coumarin
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.