Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Zuhanyzás közbeni testápoló vanília-kókusz illattal, száraz bőrre. Ápoló sheavajat és makadámiaolajat tartalmaz.

LadyBianka

2018. augusztus 6.

Nem ezt az illatot, a vaniliát nem szeretem, hanem a Dusch -Soft - öl Balsam nagyon száraz bőrre verziót vettem ( narancssárgás tubusban ) és az valami fenomenális, pláne így nyáron, mikor nem tudom elviselni a testápolót/testolajat magamon. Tökéletes alternatíva a száraz bőr ápolására. Borotválás után is imádom! Kicsit nehéz eloszlatni, de nem bánom, mert gondolom ez kell ahhoz, hogy jól hidratáljon :)
Ez a második tubus, de biztosan újraveszem ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Ez a második tubus, de biztosan újraveszem ;)

HontiAgi

2017. július 5.

Egyszer már próbát tettem vele, legalábbis azt hittem ő volt az, de gondolom kevertem a sima vaníliással, mert itt még nincs komment. Mindegy, a lényeg, hogy beneveztem egy újabb flakonra, erre a kókusszal spékelt verzióra is. Már nem emlékszem pontosan, milyen volt az elődje, de az alapötlet nekem még mindig életmentő, mert utálok testápolózni és általában el is felejtem.
Kellemes az illata, az állaga sűrű és krémes, viszont eléggé ragaszkodik a bőrhöz, ezért én úgy használtam, hogy először felkentem őt, majd tusfürdővel lemostam, így is egész jól hidratált.
Egyetlen problémám volt vele, a csomagolása. Ilyen tömör, sűrű krémet szélesedő hasú flakonba tenni, ahol szépen felgyűjhet az elérhetetlen sarkokban, valami művészet. Nem szeretek úgy kidobni semmit, hogy tudom, van még mit kikönyörögni belőle, s miközben ebből igyekeztem kézzel-lábbal kiimádkozni a cuccot konkrétan nőgyógyásznak éreztem magamat.
Az alapelgondolás nagyon jó, ár-érték arányban is megéri, viszont ezt a tortúrát a végén mellőztem volna ha lehet. Egynek jó, de valószínűleg azért még próbát teszek más zuhanyzás közbeni testápolókkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Fruzzzzzs

2017. március 3.

Imádom! Hosszú nap után, vagy amikor csak szimplán nincs kedvem külön tetstápolózni akkor még a zuhany alatt letudom a dolgot ezzel. Nekem borotválás után teszi a legjobb szolgálatot, mert régebben volt, hogy a borotva által kiszárított lábszáramat hiába kentem be hamar, néhány óra múlva meg kellett ismételnem, mert száraz volt a bőröm, de ezzel már a zuhany alatt megelőzhetem a szarázságot. Elég erős vaníliás az illata, viszont törölközés után szerencsére csak diszkréten marad meg a bőrön, de a puhaság marad! 500 forintért nagyon megéri az árát ez a kiszerelés. Szerintem jó sokáig elég lesz, de ha kifogy, biztosan újraveszem. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Hopi

2017. január 29.

Előtte Nivea zuhanyzás közbeni testápolót használtam, de mivel ez a fajta termék nálam gyorsan fogy, sokalltam érte az árát a mennyiségéhez képest.
Olcsóbb alternatívát kerestem és akkor bukkantam rá erre.
A sima vaniliasrol jó véleményeket olvastam ezért gondoltam ez is jó lesz.
Valóban jól beválik, engem kellően hidratál (nem túl száraz a bőröm ) könnyű a használata és nekem az illata is tökéletesen megfelel, bár örülnék, ha nemcsak a balea tusfurdoibol, hanem ebből is nagyobb lenne az illatvalasztek.
Ezt leszámítva nagyon meg vagyok vele elégedve, ugyan olyan minőséget ad, mint a drágább társai.
Ráadásul akciósan vettem, kb 600 forintért jutottam hozza, ennyiért pedig ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Olcsóbb alternatívát kerestem és akkor bukkantam rá erre.
A sima vaniliasrol jó véleményeket olvastam ezért gondoltam ez is jó lesz.

viktria

2016. augusztus 21.

Én nagyon szeretem, szerintem szuper termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Én nagyon szeretem, szerintem szuper termék.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol