Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos érzést biztosít, feketeáfonya kivonattal.

Kiszerelés: 300 ml

Ella

2017. április 24.

Nagyon jó volt az illata, szokásos Balea tusfürdő. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Nagyon jó volt az illata, szokásos Balea tusfürdő. Kár, hogy már nem gyártják.

hivettivy

2017. január 28.

Nagyon szomorú voltam, amikor láttam hogy megszűnt. Ugyanis IMÁDOM az áfonyát, ennek nagyon olyan illata volt. Imádtam a kék színét is. Ára nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

nettike

2015. január 3.

Balea tusfürdő közül ez volt az amelyiknek a színe legjobban teszett, igazán kékké tette a fürdővizet.! :) Az illata valami isteni finom volt . Szokásos Balea Minőség , nem szárította egyáltalán a bőrömet , az illata nagyon tartós ,. Megvettem még A kézkrémet is és a testvajat is ugyan ebben az illatba , őket is nagyon imádom.!
És ez a tusi 280Ft.- ot nagyon is megéri.! :) Kár hogy már nem gyártják.!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

És ez a tusi 280Ft.- ot nagyon is megéri.! :) Kár hogy már nem gyártják.!

Rencso

2014. szeptember 3.

Azt gondoltam, hogy ami olcsó, nem feltétlenül rossz is egyben, hszen sok esetben csak márkát fizetünk meg. Többségében ez igaz is, de sajnos ennél a terméknél nálam nem. Az egyébként is száraz bőrőmet, még szárazabbá tette, sőt apróbb kiütések is jelentkeztek helyenként a bőrömön. Amint félretettem, és nem használtam, szépen lassan elmúltak. Nekem nagyon nem vált be, az illatán kívül semmi pozitívumot nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

zsoxcore

2014. augusztus 23.

100. hozzászóló vagyok, ha jól látom ^_^
Iszonyat finom, fekete áfonyás tusfürdő, némi gyerekrágó illattal. Szuperül habzott, nem allergizált, nem szárított, szuper árban volt. Nagyon szerettem! :)
Kicsit sajnálom, hogy már nem lehet kapni, viszont amilyen nagy kísérletező vagyok, nem nagyon horgonyozok le egy illat mellett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

100. hozzászóló vagyok, ha jól látom ^_^

fdorottya

2014. július 5.

Borzasztóan szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Borzasztóan szárít!

Páll Viktória

2014. június 30.

Imádom az illatát, igaz valóban rágógumihoz lehetne hasonlítani. A színe meglepően intenzív, de pont ez tetszett meg benne és természetesen az ára is roppant kedvező. Jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

piskótatészta

2014. június 1.

Nagyon tetszik az illata,rágógumihoz tudnám hasonlítani,viszont sajnos tusolás után nem is érezni,bár ennyi pénzért ezen nincs mit csodálkozni. Ettől függetlenül szeretem,ahogy a legtöbb Balea tusfürdőt és valószínű,hogy a későbbiekben is fogok még belőle vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

seherezádé89

2014. május 19.

Az illata nagyon kellemes,hasonló a gyümölcsös rágóhoz, viszont szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Fruzsi

2014. május 17.

Kevés olyan tusfürdő van, ami után nem húzódik a bőrőm, de ez olyan. Az illata is nagyon tetszik. Csak azért nem veszem újra, hogy kipróbáljam a többi illatot is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol