Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wildflow, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő görögdinnye illattal.

AkInImOd

2017. július 10.

Most az egyik külkerületi dm-ben rátaláltam, bőséggel volt a polcokon, és úgy éreztem, ideje beszerezni egyet. Meglepett, hogy halvány barackszíne van a krémnek, valamiért zöldre számítottam... :D Az illata kellemes, mostanra hozzászokott az orrom, és eddig az összes Balea tusi közül ez habzik a legjobban! Szeretem, szépen tisztít, nem szárít, ennyi pénzért kiválóan teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Ella

2017. április 24.

Régebben többször is vásároltam belőle, mert a férjem nagyon szerette. Én nem voltam úgy oda az illatáért. Egyébként jó tusfürdő volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

redakkrisztinaa

2016. július 1.

2 éve is az egyik kedvenc tusim volt , és most is az . Hatása ugyanaz , mint az összes többi baleáé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

AppleMaple

2016. június 6.

iiimádom az illatát <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

iiimádom az illatát <3

tekla111

2015. november 23.

Szeretem eszt tusfurdot mert eleg nyarias ilatta van es a legjobb hogy nemszaritja a bort.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

Loona

2015. november 9.

Összezavart ez a sárga-görög dilemma, de én a végére arra jutottam, hogy szerintem görög - az a klasszikus rágógumi görögdinnyeillat. Én mindenféle dinnyeillatot szeretek, legyen az mű, görög vagy sárga, így ezé is tetszik :) Az első kinyomáskor nem kicsit meglepett a tusfürdő zöld színe, zöld krémtusfürdőm szerintem még sose' volt :D Kicsit szokatlan, de végül is passzol a koncepcióhoz, tetszik, csak fura és szokni kell :) Állagra kellemesen krémes, nem túl sűrű, jól el lehet oszlatni, jól habzik; használata után pedig nem húzódik, nem száraz a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.

Kingácska0807

2015. október 27.

Szokásos Balea minőség. Olcsó, jó, nem szárít. Az illata tényleg inkább sárgadinnye,de engem nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

pampamacska

2015. október 20.

ma elmentem a téli kiadást megszaglászni, erre rá leltem :) nyáron nem találtam, bár most picit fura, hogy őszre kirakják ezt a tipikus nyári gyümölcsös illatot, ami igen, tényleg sárgadinnye, bár abból a tipikus balea minőséges tusi közben kellemes, utána gyorsan elillanó kissé édes illat. bár kissé zavar a görögdinnye a csomagolásán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

ludmilla

2015. szeptember 8.

A párom és én is szívesen használjuk, bár engem kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

A párom és én is szívesen használjuk, bár engem kicsit szárít.

Lara5

2015. szeptember 4.

Az első pár alkalom után elkezdett zavarni a túl édes, erős illat. Elég természetellenes tolakodó illatú, úgyhogy nekem annyira nem jött be:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!