Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. szeptember 19.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő, vanília és kókusz illattal.

2019. november 8.

Szrintem finom illata van bár nem marad meg túl sokáig. Ár-érték arányban verhetetlenek a sajátmárkás termékek köztük ez a tusfürdő is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

tátombák

2019. szeptember 21.

Random krémtusfürdő, én személy szerint nem értem ezt a kultuszt körülötte. Áporodott kenőcs szaga van, sem a kókuszt, sem a vaníliát nem érzem benne, nem szívesen használom. Nyilván ez szubjektív és ízlés kérdése, de a Balea limitált kiadásai közül simán beférne valamelyik ennek a helyére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Szeretjük a dm tusfurdoit az egész családban. Száraz borueknek sajnos nem jó, eddigi tapasztalatom szerint mindegyik szarit, ezt leszamitva, ár érték arányban hibátlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Kiscsillag76

2019. szeptember 8.

Nekem elnyerte tetszésemet. Egyébként is kedvelem a DM krémtusfürdőit. Viszont az is igaz, az illata hamar elillant, törölközés után szinte már alig érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

HDorina

2019. szeptember 5.

Nagyon fini, édes illatú tusi. Élmény vele a fürdés. Utazó mini méretben is megvettem, így nagyon praktikus is volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

kakaska

2019. augusztus 30.

Nagyon finom, krémes, egzotikus illata van. Nem allergizálja a bőröm, pedig érzékeny. Az illata valóban nem tart sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Andi07

2019. augusztus 30.

Az illata miatt vettem meg, bár féltem tőle, hogy az ekcémámat előfogja hozni vagy viszketni fogok tőle, mint általában a tusfürdők többségétől,de NEM. Sajnos az illata nem tart sokáig, de így is megéri, ha csak zuhanyzás közben élvezhetem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Ddududu

Korcsoport: < 18
2019. július 22.

Nekem annyira nem jött be az illata, annyira nem is tartós, de legalább nem szárított ki a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 22.

PKJ

2019. július 9.

Nagyon jó, kellemes,harmonikus illat.Nem túl tartós,de az élményen ez nem ront.Ebben az árkategóriában szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Vivus94

2019. június 26.

Semmi extra tusfürdő, az illata kellemes, de nem tartós. Picit szárít, de kevesebb mint 300 forintért nem is várom, hogy hidratáljon. Egyébként szeretem a Balea tusfürdőket a változatos illatok miatt, de egyik sem éri el nálam a WOW hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!