Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2022. március 25.

Kategória:   Tusfürdők

• Krémtusfürdő vanília és kókusz illattal
  • AquaCellSoft™ hidratáló formulával
  • Érzékeny bőrre is használható
  • PH-bőrsemleges
  • Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják

Adrienn25

2022. október 4.

Régen nagyon szerettem az illatát, állagát és az árát. De most vagy változtattak valamin vagy a bőröm változott de viszketek Tőle. Egy próbát még fogok tenni mert tényleg nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 4.

mHelgaa

2022. szeptember 25.

Az illata finom, az állaga is szuper, nagyon jól habzik! Egyszer még biztos újra veszem, ahogy sok másik társát is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Doraver

2022. augusztus 25.

Finom illat, olcsó ár
Negatív annyi talán, hogy szerintem kicsit többet kell használni mint egy drágább/jobb minőségű tusfürdőből, de ezen kívül okés. Sokszor vettem már

Venném újra?
Mindenképp

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

Finom illat, olcsó ár

Venném újra?
Mindenképp

Monimania26

2022. augusztus 24.

Ez az egyik kedvenc tusfürdőm. Számtalanszor újravettem már. Az illata nagyon kellemes, pont eltalálták. Nem fejfájdító vanlília. Nem szárította a bőröm, pedig télen hajlamos vagyok rá. Jól habzik, teljesen krémes állagú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 24.

brb

2022. augusztus 11.

Én alapból rajongok a vaníliás és a kókuszos illatokért, bár ezt kicsit félve rendeltem, hiszen sok olyan tusival találkoztam már, aminek iszonyatosan mű, és orrfacsaró kókusznak nem nevezhető "illata" volt.
Viszont ez a tusi pozitív csalódás. Isteni finom illata van, nem szárít, jól tisztít és hatalmas meglepetésemre, elég sokáig érződik az illata is.
A napokban megkaptam nagynénémtől a testápolóját is, így még tökéletesebb a végeredmény🥰
Aki szereti az édesebb illatokat, azoknak bátran ajánlom!🥰
Maximális 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

Aki szereti az édesebb illatokat, azoknak bátran ajánlom!🥰
Maximális 5 csillag!

Regi1

2022. június 13.

A húgomtól kaptam ajándékba. Hát, úgy néz ki jól ismer. :-) Ez a tusi szuper. Nagyon kellemes az illata, a vaniliát és a kókuszt is érezni. Együtt jó összhangot adnak. Egyáltalán nem gejl. Jól habzik, egy picit szárít. Bármikor újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

diosbejgli

2022. május 29.

Én nagyon szeretem az illatát, tényleg érezni, ahogy a vanília keveredik a kókusszal. Az ára is remek, úgyhogy megy az 5*. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

vivi.gazdag

2022. május 8.

Nem túl tartós az illata,de árban verhetetlen és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 8.

Nem túl tartós az illata,de árban verhetetlen és jól tisztít.

utasiszilvi

2022. január 31.

Rengeteg illatos Balea tusfürdőt próbáltam már, de határozottan ez az illat a kedvencem. Örök klasszikus! :) A termék állaga szuper, megfelelően habzik és jól tisztít. Minden dm-es látogatásomkor beszerzek egy ilyet (néha habfürdőnek is szeretem használni). Nincs émelyítő vanília illata, egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

adamszep

2021. december 14.

Faszi létemre gyakran használom! :D Nagyon kellemes illata van, viszont nem túl tartós, aminek nagy előnye, hogy nem kell aggódni, hogy csajos illattal fogok útnak indulni. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.