Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2023. május 16.

Kategória:   Tusfürdők

2023-ban megújult változat!

• Krémtusfürdő vanília és kókusz illattal
  • AquaCellSoft™ hidratáló formulával
  • Érzékeny bőrre is használható
  • PH-bőrsemleges
  • Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják

szofi_budai

2024. február 5.

Isteni finom illat, szuper ár, nem szárít, jól tisztít és a testápolójával együtt verhetetlen.
Ajánlom mindenkinek aki szereti a vaníliát és a kókuszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 5.

Ajánlom mindenkinek aki szereti a vaníliát és a kókuszt.

vani_lia

2024. január 25.

Ár érték arányban szuper! Jó illatú, bár nem tisztít intenzíven.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

Ár érték arányban szuper! Jó illatú, bár nem tisztít intenzíven.

p956

2023. október 30.

Ez a kedvencem a Baleás tusfürdők közül. Jól habzik, az én bőrömet nem szárítja és a legjobb, hogy nagyon kellemes, citromos süti illata van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 30.

Csutak

2023. október 30.

Már sokadjára veszem újra. Nagyon szeretem. :) Nem szárít, finom illata van, ami viszonylag tartós is (testápolójával együtt használva meg pláne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 30.

Timi15

2023. október 19.

Szinte az összes tusfürdőt próbáltam, nekem nagyon bejött. Kellemes illatúak, nem szárítanak, sokáig elég. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 19.

gomoripetra

2023. szeptember 23.

Ár-érték arányban szuper tusfürdő, szokásos saját márkás minőség. Finom volt az illata és kellemes formulájának köszönhetően jó volt vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

szaboszilvii

2023. augusztus 23.

Nekem a kedvencem ez a tusfürdő annyira kellemes az illata és fürdés után is érződik. Ebből a termékcsaládból a legjobb, mint valami citromos sütemény

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 23.

Csetea

2023. augusztus 16.

Imádom! Kellemes illata van, élvezet vele a tusolás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 16.

Imádom! Kellemes illata van, élvezet vele a tusolás

szandi060

2023. június 3.

Röviden: IMÁDOM.
Hosszan: Tudom, tudom, már a tudatos bőrápolás korát éljük, így igyekszem a tusfürdőmet is hatóanyag központú- irritatív anyagoktól mentesre cserélni. Azt hittem menni fog, de egyszerűen ettől a terméktől nem vagyok hajlandó megválni. A kókusz egyébként nem kifejezetten a kedvencem, de valahogy annyira kellemes ebben a tusiban, télen sem érzem nyárias illatnak, inkább valami nagyon kellemes vaníliás pudingra emlékeztet.:) Csóró egyetemistaként nem elhanyagolható az ára sem! Még másnap is irtó jó illatúnak érzem a bőröm, bár nem állítom hogy nem pancsikolok meg ebben nyakig, szóval szinte elvárható:D Bátran szaglászd meg ha még nem próbáltad, nem fogsz csalódni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 3.

Röviden: IMÁDOM.

oszevelin0331

2023. június 3.

Nem rossz,ahhoz képést,hogy elég olcsó. Szerintem finom az illata :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 3.

Nem rossz,ahhoz képést,hogy elég olcsó. Szerintem finom az illata :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.