Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás.

Kiszerelés 300 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hivettivy

2017. január 28.

Finom volt az ananász illata, de már sajnos nem lehet kapni :'( olcsó volt, és nagyon tetszett a színe, a tubusa, az illata.(és a szivárványcsőrű tukán rajta)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

nettike

2015. január 3.

Egyszerűen Imádtam ezt a tusfürdőt kissé zöldes színe volt , de én szeretm a színes tusikat, igazi trópusi illata volt , nem az a tolakodó illat, hanem nagyon kellemes.!
A külseje is nagyon tetszett, nem szíárította a bőrömet , és 270 Ft ot nagyon megért...kár hogy már nincs Dm- ek polcain,...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

krémparádé

2014. december 28.

Nyári csak-úgy ajándék volt, fincsi édes ananász illata van, de egy idő után már vártam, hogy kifogyjon. Amit nem szerettem benne, az az intenzív zöld színe, amit nem szívesen kentem magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

genevieve915

2014. május 25.

Nyárra ez a tökéletes tusfürdő. Imádtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

Nyárra ez a tökéletes tusfürdő. Imádtam!

seherezádé89

2014. május 19.

Nagyon finom az illata, olyan, mint a pina colada, sajnos a többi balea tusfürdőhöz hasonlóan szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

babu_19

2014. május 16.

Finom nyárias illat :) szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Finom nyárias illat :) szerettem :)

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de friss az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

nyarigabi

2014. május 13.

Imádtam!!! Remélem lesz még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

Imádtam!!! Remélem lesz még.

Missbogarkaaa

2014. március 25.

egyértelműen 5 csillagos: a kellemes illata,krémes állaga,és kedvezményes ára miatt ! Nekem sokkal jobban beváltak ezek a tusfürdők mint a pár árkategóriával feljebb lévő márkásak !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

lbohuska

2014. március 18.

Az elején nagyon tetszett, de egy idő után már kicsit émelyítő volt nekem az illata, akkor már nem bántam, hogy elfogyott... A bőrömnek egyébként jó volt, nem szárított, nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.