Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 23.

Kategória:   Tusfürdők

Szeder és virágos illattal. Ápoló olajgyöngyökkel.

elfmercina

2019. november 22.

Egyik kedvencem lett, sajnálom, hogy már nem elérhető. Utódját eddig nem is sikerült felfedezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

MsKors

2017. január 22.

Nagyon jó illata volt, nagyon szerettem amíg tartott, bármikor újravevős ez nálam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Magneto

2016. október 21.

Nem tudom, szerintem semmi sok, az illata nem valami maradandó, szeretem ha hosszan érződik tusolás/fürdés után az illat, biztos nem túl egészséges, hogy túladagolt parfümös vackok szeretem... és ennek kellene lennie az arany középútnak, passz, az érzékszerveimnek kell a + és ebből hiányzik számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 21.

Banszky

2016. október 2.

Az illata tetszik,az állaga is de nem egy nagy szám. Azt gondoltam ezek a gyöngyök nagyobbak és hogy több is van bennük. Ennek ellenére meg vagyok vele elégedve,nem szárít és olcsó is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

csikosmatyas

2016. június 17.

Ez ugyan nem volt akciós, de megszavazták neki a bizalmat. Nekünk nagyon tetszik! Az illata, az állaga, az olajgyongyok. Egybe van a cucc!
Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 17.

Biztosan újra fogom venni.

Barbi91

2016. június 14.

Nagyon jol habzik, nem szarit es isteni illata van :-) Csak jokat tudok rola irni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

meridaa

2016. április 29.

Nagyon jó illatú, finom kis szemcsés, nem olyan durva radírozós, mint amilyenre gondoltam. Egy baj volt vele, nagyon gyorsan elfogyott! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Hidratálók: Glycerin, Lactose

Színezék. Lilás piros.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.