Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Kategória:   Tusfürdők

Értékes olajgyöngyöket tartalmazó tusfürdő, őszibarack illattal. Vegán termék.

EloiseBlack

2020. február 2.

Illat miatt vásároltam (nagyon jó), meg ugyan nem marad, de fürdéskor egész jó. Mindig többféle olcsót használok mostanában és egy pár jófajata szappant(ha igazán tisztaságra vágyom kb kétnaponta).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

rosegangela

2019. október 31.

Az illata olyan jó barackos volt, hogy legszivesebben bele haraptam volna jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Noyko

2019. július 3.

Jó kis barackos illat. Nem mondom, hogy nem találkoztam már jobbal, de mindenképp megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Terkabarka

2019. június 4.

A kaktuszfügés balea tusfurdő mellett a másik kedvenc, nagyon szeretem a barackos illatát. Nem érzem az olajos részét, a lényeg, hogy nem szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

SzJDalma

2018. november 22.

Szerintem remek termék. Az illata csodás, az állaga nekem nem sűrű. Én imádtam, újra is vettem volna, de mikor vásároltam nem volt a DM-ben épp :( Na majd legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

HDorina

2018. november 5.

Isteni barack illatú, jól habzó tusi. Érezhető utána az olajgyöngyök hidratálása. Nagyon jó ár érték arányban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Milu66

2018. augusztus 9.

Általában szeretem a Balea termékeket, de ez a tusfürdő nem jött be. Több kellett belőle, nekem nem is igazán habzott, túl tömör az állaga. Nem éreztem különösebbnek az olaj ápoló szerepét sem. Kellemes az illata, de egyáltalán nem tartós. Ezt biztos nem fogom újra venni. Bár tény, hogy nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

AppleMaple

2018. június 27.

Nagyon kellemes illata van, jól habzik és tisztit, nem szárit. Állagra egy kicsit tömörnek tűnik, ezért vizzel higitottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

far0eva

2018. április 21.

Imádom! Nem feszül utána a bőröm, a testápoló se hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Imádom! Nem feszül utána a bőröm, a testápoló se hiányzik.

KatrineBratt

2018. március 22.

Csodás illata van, az őszibarack szerelmeseinek mindenképpen ajánlom :) . Hidratálás tekintetében átlagos, viszont egy élmény vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate