Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kategória:   Tusfürdők

Igényes összetevőjű, gyümölcsös-édes (makadámdió és méz) illatú tusfürdő értékes gyöngyökkel, melyek lágyítják és puhává varázsolják a bőrt.

ksnkzd

2018. szeptember 1.

Régebben kaptam, most bontottam fel.
Az illata kellemes, állaga finom, kényeztető, jól habzik, a bőröm sima tapintású utána.
Amire való, arra megfelel :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Régebben kaptam, most bontottam fel.
Amire való, arra megfelel :-)

Dius89

2018. február 18.

Semmi különleges élmény, de nekem így is bejött. Kellemes, édeskés illat, jó állag, megfelelő habzás és tisztítás. És a bőrömet sem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Bogica92

2017. november 6.

Szegénykém olyan kis semmilyenke volt :D az illata hébe-hóba csapta meg az orrom, azt is a törölköző leszedte mind :D állaga, habzása, tisztítàsa teljesen rendben, még a kis aranyos flakonja is tetszett, de nekem az illat az elsődleges szempont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Imádtam az illatát, nagyon kellemes. A bőrön is kellemes, nem túl geil és mégis finom. Az állaga is nagyon jó, jól habzott! Abszolút tudom ajánlani az édeskés illatok kedvelőinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. június 29.

Nagyon kellemes vele zuhanyozni. Diszkrét illata van, nem harsány, de azért a gőzzel elegyedve megtölti a fürdőszobát fincsi, mézes illattal. Én mindig használok testápolót, tehát nem tudom, mennyire nem szárít-szárít. Az összetevői mindenesetre nem utalnak nagy szárításra. Télen is használtam, most is szívesen nyúlok érte, bár ilyenkor a Balea, Alverde nagyon kitesznek magukért, ami a tusolókat (is) illeti, és "vetetik magukat" az emberrel. Jó kis termék ez is, megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 29.

madaras

2017. június 17.

Ma vettem,mert valami olajos tusfürdőt kerestem,a nivea helyett. Gondoltam,kipróbálom,hátha ettől sem fog kiszáradni,a bőröm,és nem fogok tusolás után vakarózni. Végül is bevált. Mondjuk nem annyira olajos,mint amilyenre gondoltam. Az illatából nagyon keveset lehet érezni,használat után rögtön elillan.Kevésbé habzik,végül is valamennyire ápolja a bőrt,de Nekem kell utána testápolózni.Tusolás után tiszta érzetet ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

Timitami

2017. június 10.

Ez az első Balea tusfürdőm, a DM-ben eddig Baba és Nivea tusikat vettem, aztán átszoktam az Yves Rocher tusfürdőkre, amiket a saját testápolójukkal szeretek használni. Most azonban olyan olcsóbb kategóriájú tusfürdőt kerestem, amelyet nyaraláskor használhatok reggel, és ami után felkenhetem a naptejet. Mivel KM-en általában azt olvastam Baleas tusfürdőkről, hogy az illatuk nem tartós, ezért kerestem ezt a márkát. A boltban ennek tetszett egyrészt a leírása, az állaga és az illata, és mivel csak 400 ft volt megvettem. Már ki is próbáltam: kellemes élmény vele a zuhanyzás, nekem tetszik az illata, van benne finomság és természetesség, selymesen terül el a testemen, amikor kenem, és utána egészen jól hidratált, puha és sima a bőr.A finom kis édeskés illatából azonban semmi nem marad törülközés után a bőrön, aminek nem örülnék, ha nem azért vettem volna meg, hogy utána naptejezzek. Így nekem azonban oké. Mivel amúgy hozza, amit ígér, megadom neki az öt csillagot, és ennyi pénzért teljesen oké. Ha esetleg testápolója is lenne, lehetséges, hogy egyszer-egyszer nemcsak a fentiekben leírt célra venném, hanem rendes és rendszeres használatra is - mondjuk télire is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 10.

Marcsus

2017. május 7.

Jól ápolja a bőrömet, ha ezt a tusit használom, még testápolóra sincs feltétlenül szükségem fürdés után. Nem habzik annyira, mint a többi tusfürdő, viszont kellemesen olajos, ápoló, tiszta érzetet ad tusolás közben. Az illatát csak keresve találom, lehetne erősebb kicsit, pont ezért nem venném újra, mert sajnos könnyen megunható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

annasz

2017. április 14.

Kedvenc tusfürdőm! Nagyon kellemes édeskés illata van, amit még fürdés után is sokáig érzek magamon, nem beszélve az olajgyöngyökről.
Szerintem az ára is abszolút kedvező, én 400ért láttam, de akciókban is ki lehet fogni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Panni21

2017. március 24.

Eredetileg a barackosat szerettem volna, de flakonból szagolva volt valami mű mellékzöngéje, ami miatt vissza is tettem a polcra, és ezt hoztam el. Különleges illata van, de fürdés közben már kevésbé intenzív, utána pedig sajnos semmi sem marad belőle. Végképp nem habzik, és a gyöngyök sem csinálnak semmi különöset, csak úgy vannak. Nem olvadnak fel, nem radíroznak, de legalább jól mutatnak a flakonban. A habzás hiánya miatt nem érzem magam olyan tisztának, mint más, habzó tusfürdőkkel (nyilván csak a megszokás okozza), ezért felváltva használom egy másikkal. Ami viszont nagyon tetszik, hogy sokkal hidratáltabb a bőröm a használata után, mint bármely korábbi tusfürdővel, és ez az érzés hosszan meg is marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate