Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. január 1.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

TunderCica

2015. szeptember 14.

Imádtam a vad színét s az isteni édes trópusi illatát! Kár hogy már nem lehet kapni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Dori1997

2015. április 19.

A színe valami fergeteges! Imádtam! Igazi nyári illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

A színe valami fergeteges! Imádtam! Igazi nyári illat!

Xinezia

2015. február 5.

Nincs az a Balea tusfürdő, amelyikről bármilyen rosszat is tudnék mondani. Első osztályú termék, az illata csodálatos, az állaga első osztályú, igen kevés is elég belőle. Minden Balea tusfürdőt imádok, legszívesebben mindegyikből tartanék itthon egy-egy flakonnal :) Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

nettike

2015. január 3.

A 2. kedvenc Balea Tusfürdőm nagyon sajnálom hogy már nem lehet kapni a reggeli zuhanyzáshoz nekem nagyon bevált.!Kellemes Nyárias illata van . Nem szárítja a bőrömet és tusolás után is érezhető az illata . És a kék színe is nagyon tetszik.!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

dora.banszki

2014. november 9.

A flakon felénél megutáltam az illata miatt. Inkább már keverem bele semleges illatú másikat, de úgy sem fogyott el. Ráadásul szárított is a bőröm rendesen. Pedig ehhez nálam már tudomány kell egy tusfürdőnek nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

candus

2014. június 14.

Tavaly nyáron a műtétem után ezzel fürödtem :D Emlékszem, az elején szerettem az illatát, de kb. mire a flakon közepére értem, már rosszul lettem tőle. Sok kellett belőle, és egy kicsit is szárított is, de az ára legalább jó volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de friss az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Marcsus

2014. március 2.

Finom az illata, engem a nyaralásra emlékeztet :) olcsó, édes kis nyári kaland, nem tartós illat, de ez nem parfüm, így nem is várom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

sky

2014. január 29.

Nekem ennek a tusinak az illata túl intenzív és nagyon mű volt, a színe sci-fi-be illő, és szárította a bőröm sajnos. A Baleától találtam már jobbat, nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szerettem amíg megvolt, jó illata volt:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Szerettem amíg megvolt, jó illata volt:D

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.