Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 21.

Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló tusolózselé piros gyümölcsök édes illatával. Vegán termék.

Sisszy

2020. november 10.

Nagyon vártam már, hogy elfogyjon, végül férj használta el az uszodában :D Nagyon gejl illata van, de legalább nem érződik sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Jelizz

2019. június 26.

Annyira cuki a csomagolasa es a tusfurdo pink es csillamos ❤ kellemes az illata de , szamomra nem jon be kicsit kislanyos ez a tusi ,nem hidratal de nemis szarit es ez az egyetlen Balea tusi ami talan nem utotte ki a borom!! Jol habzik de az illata nem marad meg sokaig a boromon. Nem vennem ujra.(de mindig bedolok a csomagolasoknak)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

sparksy

2019. június 5.

Imádom, minden ami kell. Csillogás, jó illat, nem szárít és úgy egyszerűen az egész szuper, nekem tetszik a tubusos kiszerelés, sokkal jobban szeretem, mint a flakonokat. Lélekben örök gyerek maradok, az ilyen termékek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

BadGal

2019. január 16.

Ajándékba kaptam még régebben, nem igazán fogott meg. Azt hiszem nem is használtam el teljesen mert egyszerűen sose ezért nyúltam. Egyébként egy átlagos tusi volt, a kiszerelése nem volt az igazi. Párszor használni elment. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

rekucccc

2018. december 18.

A csillámok és a csomagolás fogott meg, mint úgy általában...:D Az illata nem lett a kedvencem, és ez a tubusos kiszerelés sem, nehéz belőle kinyomni a tusfürdőt, és a tetejét is nehéz visszacsukni, ahogy előttem is írták. Kipróbálni jó volt, de nem fogott meg, gyerekek viszont biztos imádnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

yukari99

2018. november 10.

Szuper tusi, nagyon tetszik a csillogása, csak sajnos, mint az összes Balea-s tusitól ettől is viszketek. :"D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

random

2018. november 6.

átlagos tusfürdő, száraz ill. ekcémás bőrre nem javaslom, de jó az illata és jól tisztít. csomagban vettem a dezodorjával egy cuki neszeszerben, talán gimis lánynak még el tudom képzelni. meg annak is aki csillámmániás. de nekem ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

rebecca12

2018. július 12.

Imaaadom! A designja, az illata, és az, hogy csillaaaaamoooos!! Irtó cuki:)
Amugy a tubus nem túl praktikus, nehéz belole kinyomni a termeket. Ezen kivul tenyleg szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Imaaadom! A designja, az illata, és az, hogy csillaaaaamoooos!! Irtó cuki:)

KzKatuc

2018. július 12.

Nagyon jól habzik, finom illata van és szerintem a design miatt még ajándékba is nagyon szuper.praktikus, pont megfelelő méretű a tubus, így még utazàshoz is jó választás. Én épphogy nyomok a kezembe belőle, úgyhogy gazdaságos.Egy problémàm van vele, hogy nem tartós az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Ad-Namah

2018. július 1.

Nem egyszerű visszacsukni a tetejét, de nagyon szeretem az illatát, és nem tudtam, hogy csillámos, de jó meglepetés volt. Szokásos balea minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate