Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 30.

Kategória:   Tusfürdők

Pink színű tusolózselé gyümölcsös goji bogyó illattal. Vegán termék.

Doori61

2020. június 15.

Fürdőszoba takarítás közben valahogy előkerült... Nem is igazán értem, miért nem dobtam ki anno. Jellegtelen “illat”, borzalmas állag, nem habzik és még szárított is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

mafalda

2019. február 19.

Tök jó, meg minden. Csak ne potyogna le a kádba, így kicsit nehézkes szétoszlatni, mert a kis zselé kiugrik a kezemből. Illata halovány sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

szabo123

2019. január 12.

Én sajnos viszkettem tőle,pedig finom az illata és vicces az állaga.Továbba szerintem nrm habzik eléggé,így 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Linuxo

2018. december 2.

Finom illatú, érdekes állagú tusfürdő. Ez a zselés téma nagyon tetszett. Nálam nem újra vevős most, mert a végére már eluntam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

lZsuzsi

2018. november 22.

Szamomra se az illata,hat meg az allaga nem volt tetszos. Valamiert remenykedtem benne.hogy tobbet tud ez a kis cucc,de sajna nem. Tusolas kozben ahogy probaltam akar a kezembe akar a testemre nyomni a zselebol,tul csuszos volt es szerintem a fel tubus igy karba veszett kb. Es szamtalanszor esett ki a kezembol ahogy erte nyultam volna is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Alida93

2018. október 19.

Az illata szuper, imádom a bogyós gyümölcsös dolgokat, ez pedig a jobbik fajtából van, mert nem túl édes az illata, hanem inkább kicsit kesernyés, egyszerűen tökéletes.
Állagát tekintve nem a legjobb, mert a zseléssége miatt Nekem gyorsan fogy, viszont ettől függetlenül, tetszik.
Egy picikét mintha szárazabb lett volna utána a bőröm, csak ezért a 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Egy picikét mintha szárazabb lett volna utána a bőröm, csak ezért a 4*

alexandraporcelain

2018. október 12.

Annyira klassz, vicces, jó illatú, hogy biztosan újra veszem még párszor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Annyira klassz, vicces, jó illatú, hogy biztosan újra veszem még párszor. :)

Andy88

2018. október 2.

Nagyon jó illata van. Zselés állaga, és színe teszi igazán különlegessé.
Kellemes nyári tusfürdő, nem szárítja a bőrt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Nagyon jó illata van. Zselés állaga, és színe teszi igazán különlegessé.
Kellemes nyári tusfürdő, nem szárítja a bőrt. :)

PinkMcFreeze

2018. szeptember 22.

Jelenleg ez a kedvenc tusfürdőm, mert nagyon szeretem ezt a bogyós gyümölcsös illatot! (: Viszont egyet kell értenem az előttem szólóval, mert tényleg kicsit gyorsan fogy az állaga miatt, de emiatt nem vonok le pontot, mert nagyon szeretem és kicsit érzem még fürcsi után is az illatot, szóval szerintem próbáljátok ki! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Wee

2018. július 25.

Szuper illat, zselés állaga miatt elég gyorsan fogy sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Szuper illat, zselés állaga miatt elég gyorsan fogy sajnos.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate