Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Az egzotikus illatú magnólia, pézsma és gránátalma kererékével gyendégen tisztítja a bőrt.

Timi2424

2016. december 7.

Nekem is ő volt a tökéletes, a neve annyira illik hozzá, csodás érzés vele tusolni. Picit rágógumira emlékeztető, kicsit gyümölcsös, nagyon finom, nem szárította az amúgy elég száraz bőröm. Hátha újragyártják majd :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

candus

2015. október 21.

Édes, kókuszos, mégis kicsit frissítő a gyümölcs miatt. Sajnálom, hogy limitált kiadás volt, és már nem lehet kapni. Ez az a tusfürdő, amiből szívesen vennék utánpótlást -pedig én igazán kísérletezgető típus vagyok, pláne tusfürdőkben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 21.

aalexaa

2015. július 21.

Nagyon szerettem, pedig már egy ideje leszoktam a balea tusik vásárlásáról, mert nagyon szárítják a bőröm. Ennél viszont az illat, a tubus és az ár mégis meggyőzött, nekem elég gyorsan fogyott, mert sok kellett a jó habzáshoz, de elég olcsó volt, úgyhogy nem sajnáltam. Nem szárította a bőrömet, elégedett voltam vele. Kár, hogy limitált volt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Reb

2015. július 21.

Nagyon finom, fűszeres-gyümölcsös-virágos illata van, nem tucat, egészen sajátos. Nem szárít. Nagy kár, hogy limitált, mért nem ezeket az illatokat tartják állandó kínálaton? Azok olyan gejlek mind:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Marcsus

2015. május 26.

Nincs szívem nagyon lehúzni, de ez nem az az illat, amit a szaglászás, termékleírás és csomagolás alapján vártam volna. Sokkal édesebb, cukrosabb illatra számítottam, de azóta egészen megbarátkoztam az illatával, kellemes, tiszta illata van. Amúgy csodásan habzik -Baleához képest-, krémes, egy hosszú nap végén, tusolás után/közben éppen azt érzem, amit kell: megnyugvást, jókedvet, tisztaságot. Újra nem veszem, szeretek váltogatni, de kellemes élmény ezzel fürdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

redheadvrouw

2015. április 9.

UP:
November óta nem bírok leállni vele, annyira függővé tesz ez az illat. Már 3 tubussal elhasználtam és fogok még venni, amíg lehet, mert sajnos limitált. Akárhányszor a Balea tusikat mustrálom az üzletben, meg kell állapítanom, hogy ez a legfinomabb.:)

Engem az illata a szomszéd néni öblítőjére emlékeztet gyerekkoromból:) Egy noname öblítő volt, valami hihetetlen intenzitású illattal. Vagy a másik asszociációm valamelyik gyümölcsös rágó, mindegy is: finom, számomra nyárias illat, de sajnos zuhany közben nem az a konkrét illatorgia, ahogy aztán bőrön sem. De nem baj, mert így teljesen kompatibilis az egyik Balea testápolómmal. Ami kifejezetten tetszik benne, az a világoskék<3 színű krémes állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

UP:

edeseper

2015. március 22.

Olyan az illata, hogy legszívesebben egész nap szaglásznám. Nem hidratál vagy szárít jobban, mint bármely más tusfürdő, csakis az illata miatt imádom. Viszont -1 pont, mert a bőrön ebből semmi sem érződik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Pearl

2015. március 12.

Nagyon finom, mint kb az összes balea tusi:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Nagyon finom, mint kb az összes balea tusi:)

2014. október 12.

Alapvetően szeretem a Balea tusikat, ez különösen jól sikerült darab, finom illat, krémes hab, megszokott Baleás minőség jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

szonia

2014. október 3.

Balea imádatom méltó, új darabja, Édes, kényeztetős, őszre-télre pont isteni lesz. Arról nem is beszélve, hogy 350 ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.