Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Testápolás

netti1990

2018. április 2.

Gyönyörű csomagolása volt :) Finom illata volt,bár a vaníliát nem nagyon lehetett érezni,a feketeribizlit viszont nagyon.Kicsit folyósabb állagú,lila színű krémtusfürdő volt.Jól habzott,tisztított.Nem szárította a bőrömet.Az illata egy kicsi ideig maradt meg a bőrömön zuhanyzás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Azuria

2017. március 4.

Esküszöm félek már a Balea cuccoktól..a sensitiv (mindenük) is szárítja a bőröm nagyon durván..ettől pedig kiütéses lettem,pedig soha semmilyen kozmetikumtól nem lett semmi bajom,max szárított..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

oszieva

2016. október 22.

Kicsit szárította a bőrömet a termék, viszont a vanília illat fenséges érzetet nyújtott. Én egy picit több gyümölcsös illatot vártam volna a vaníliához. Szeretem ezt a faja kiszerelést, és állagot, mert egy csepp sem megy kárba. Minden kijön a flakonból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Kinga79

2016. október 7.

Három tubussal használtam el :) Ez szerintem mindent elárul róla. Kár, hogy mostanában nem látom a DM polcain.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

szilvasitimea

2016. október 7.

Imadtam az illatat!! Olcso, es jo is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Imadtam az illatat!! Olcso, es jo is.

Mindy

2016. július 22.

Szerertem, rajtam elég sokáig megmarad az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Szerertem, rajtam elég sokáig megmarad az illata.

dorisz93

2016. június 4.

Ajándékba kaptam, és imádom! Tetszik a vidám csomagolása, az illata valami mennyei, bár nem marad meg túl sokáig a bőrön, de a zuhanyzás vele kész élvezet. Valóban kissé folyékonyabb állaga van, de viszonylag jól felhabzik, kevés is elég belőle, nem szárítja a bőrt, de nem is hidratálja. Megéri az árát, az illatába pedig teljesen beleszerelmesedtem. :) Biztosan újra fogom venni, ha még kapható (...amit nagyon remélek).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

CeCeDrake

2015. november 22.

Az illata csodás, viszont én nagyon viszketek tőle. A sima vaníliástól nem, csak ettől. Kár, mert a csomagolás is gyönyörű. Ezért csak 3☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Ophelia

2015. november 5.

Engem is az illatkombináció fogott meg, bár sajnos a vaníliát nagyon haloványan érezni a bogyós gyümölcsök mellett. Első használatkor nem is voltam elájulva tőle emiatt, aztán megszerettem, nagyon kellemes. Jól habzik, kissé túl folyékony, nem szárítja a bőrömet. Újra nem fogom venni, de örömmel használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

bugosgizi

2015. szeptember 13.

Nálam nemrég ez az illat kombó szerelem dübörgött. Különálló termékek együttes használatával értem el az álom illatot. Aztán gondoltam egyet és azt kellett tapasztalnom hogy nekem ez egy terméktől kell. El is mentem a Rossmannba hogy beszerezzem a terméket. Meg is találtam korrekt áron. Örömködve akartam megszagolni... De az a furcsa kellemetlen szag ami fogadott förtelmes volt. Én a létező vagy nem létező hatásait nem vitatom. Ám ha valamit a szaga miatt úgy dobok vissza a polcra mintha egy kioldott kézigránát lenne akkor ott gond van. Pláne hogy az illattal akarja bevonzani az embereket. Nagyot csalódtam. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol