Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nj521, Módosítva: 2021. január 4.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A frissítő bőrradírozó tusfürdő egzotikus, élénkítő kókusz-kávé illattal kényezteti a lelket és ápolja a bőrt. Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, ezáltal a bőr érezhetően simább, bársonyosabb lesz.

Csillagporocska

2020. szeptember 9.

Szeretem a kávé illatú- vagy romájú termékeket, ezért vásároltam meg ezt a radírozó tusfürdőt (és egy picit szükségem is volt rá persze). Én főképp epilálás előtt szoktam használni, benőtt szőrtüszők ellen elég jól teljesít szerintem. Érzékeny bőröm van, nem karcol szerencsére, ennek örülök. A kávé illat is intenzív benne, a kókuszt nem igazán érzem. Első radírozós tusfürdőnek nekem teljes mértékben megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Rainbowgirl14

2020. augusztus 15.

Jól radíroz. Az illata sem rossz, bár nem lett a kedvencem, de tetszik, hogy nem mű. Viszonylag gyorsan fogyott el, lehet, a hígabb állaga miatt. Egyébként ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

adri0419

2020. július 30.

Nyáron szinte csak radírozós tusit használok, úgy érzem kell a plusz felfrissülés a bőrömnek. Mindig beszerzem a limitált kiadást. Nagyon finom kávés illata van, néha érzem benne a kókuszt is. A szemcséi nagyon jól radíroznak, nem karcolnak. Nagyon kellemes érzés vele tusolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Divuska

2020. július 16.

Imádom! Az illata tökéletes. Jól radíroz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Imádom! Az illata tökéletes. Jól radíroz.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. július 11.

Nagyon nagy kedvenc. Be is táraztam belőle. A kávé illatot érzem leginkább, tetszenek a radírozó szemcséi is. Nagyon puha lesz a bőröm utána, több nem is kell, szuper termék😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 11.

bugeyes

2020. június 21.

A kókusz illat nem igazán mutatkozik meg, de ezt leszámítva nagyon megszerettem, mert egyrészt imádom a kávé illatot is, másrészt a szemcsék kíméletesen radíroznak, és már zuhanyzás után érzem, hogy selymesebb a bőröm. Nem szárít, nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Vanillacream

2020. június 4.

Lehet ezért páran meg fogtok kövezni, de nekem sajnos nem vált be... Hatalmas kávé és kókusz rajongó vagyok, így nem volt kérdés, hogy beszerzem! Az üzletben megszagolva mégse nyerte el a tetszésem, de gondoltam majd a bőrömön mutatja meg magát igazán... Végül így sem aratott sikert, sőt a számomra kellemetlen illat mellett nem éreztem igazán tisztító hatást sem. Viszont egy tusfürdőhöz képest a radírozó csemcséi teszik a dolgukat. Nem durvák, nem karcolnak, csak olyan kellemesen távolítják el a bőrről a felesleget. Ezért gondoltam ne menjen kárba, esténként a kiszáradt kezem radírozására használom el, a hidratálás előtt. Szerencsére nem csíp, nem is szárít jobban, az illata meg végülis az én bajom... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

anillam

2020. május 31.

Az illata miatt kap csak 4 csillagot, jobbra számítottam.Nem szárítja a bőröm, kellemesen frissít, de az illata lehetne jobb is. Áz ára elég kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

kisszandi

2020. május 26.

Nálunk még csak most jutott el az üzletekbe. A kávé és a kókusz kombinációk miatt vettem meg (valamint a jó ár-érték arány miatt). Nagyon remélem, hogy nem csak átmenetileg lesz elérhető az üzletekben, mert csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy nem szárít. Ez az első Balea termék, amely NEM szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Ichigo94

2020. május 25.

A kávé illat és a radírozó szemcsék miatt vettem meg. Imádom ezt használni, szépen is radíroz. Az illatát rövid ideig érezni fürdés után, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Őrölt arab kávé. A kozmetikumokba elsősorban radírozó hatása miatt kerül. Frissítő, exfoliáló hatású.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0