Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nj521, Módosítva: 2020. február 27.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A frissítő bőrradírozó tusfürdő egzotikus, élénkítő kókusz-kávé illattal kényezteti a lelket és ápolja a bőrt. Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, ezáltal a bőr érezhetően simább, bársonyosabb lesz.

Boriskajuliska

2020. március 4.

Mivel használtam a tasakos testradír változatát, ezért ahhoz hasonítom és sajnos nagyon messze van tőle. Nekem picit gyengén radíroz és az illata sem az igazi. Egynek elmegy de keveset nyúlok utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 4.

Mantra

2020. február 29.

Nagyon fincsi illata van, nekem kókuszos latte macchiato ... szép sima, puha lesz a bőröm tőle, kellemes fürdőélményt ad. Heti 2-3 alkalommal használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Platina890413

2020. február 28.

Aki szereti a kávé - kókusz kombinációt annak tökéletes, én ezt a tábort gyarapítom!!!! Imádom. Heti 3 alkalommal használom. Nem szárít - kellően radíroz- egyszerűen tökéletes. Pont megfelelőek a kávé szemcsék benne. Miért kell limitált szériában kiadni, nem értem!!! ( gyorsan vettem 3 db-ot, hát ha elfogy a polcokról)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

dorottya96

2020. február 27.

Jaj ez nagyon jó kis cucc! A hatása és az illata is telitalálat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

Jaj ez nagyon jó kis cucc! A hatása és az illata is telitalálat:)

nj521

2020. február 27.

Használat közben finom kókusz-kávé illata van, amit nagyon szeretek. A kávé por nem karcol, nekem megfelelő a szemcsék mérete. A termék szerintem olyan sűrűbb gél állagú. Árban is teljesen jó. Tényleg puhább tőle a bőröm, minden másnap használom. Az illata lehetne tartósabb, bár a kókuszos vonala kicsit műre sikerült. A víz egy picit barnás tőle, gondolom csak a kávé :D Remélem nem valami extra rövid limitált darab, szeretném még többször újravenni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Őrölt arab kávé. A kozmetikumokba elsősorban radírozó hatása miatt kerül. Frissítő, exfoliáló hatású.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0