Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Tusfürdők

Eper és sajttorta illatú tusürdő hab avokádó olajjal, mely gyengéden tisztítja bőrét emellett egyedi fürdőélménnyel ajándékozza meg.

Vegán termék.

Mona29

2020. május 23.

Nagyon nagyon szerettük, főleg a gyerekek. Nagyon finom édes, sütis illata van. A habja keményebb típusú. Jól tisztít, nem irritál. Nagyon sokáig elég volt a flakon, pedig többen is rájártunk. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

Noyko

2019. március 4.

Első tusfürdőhabom...hát,nekem műillata van, és túl édes is ( mondom ezt én,édes pártiként..) Nekem is a borotvahab jutott először eszembe az állagáról,de biztos csak megszokás kérdése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

FReka

2018. október 23.

Kellemes édes bogyósgyümölcsös az illata,nem szárítja a bőröm. Nagyon szeretem a habállagú dolgokat,jó érzés ezzel fürdeni. Nincs túl kemény habja. Nagyon kiadós,egy kicsit már unom is az illatát,így szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

netti1990

2018. augusztus 20.

Nagyon finom,édes eper-sajttorta illata van :) Puha,rózsaszín habja van :) Jól tisztít,nem szárítja a bőrt.Zuhanyzás után érezni lehet egy ideig a bőrömön az illatát :) 5* ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Timi2424

2018. augusztus 11.

Imádom. Puha, rózsaszín habja van, az illata is isteni és tartós. Tuti újraveszem majd.

Utólag vettem észre, hogy eléggé szárít. Levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Utólag vettem észre, hogy eléggé szárít. Levonok egy csillagot.

Bea9

2018. augusztus 8.

Nagyon kellemes az illata, nem szárítja bőrömet, jó a habja. Élmény vele a tusolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Sophi39

2018. augusztus 8.

Nagyon jó illata van, nem szárítja a bőrt, sokáig kitart és kellemes a habbal fürdeni/tusolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Aancsaa

2018. augusztus 7.

Egyszerűen imádom! Az illata valami isteni és zuhanyzás után is sokáig érezni a bőrömön. Állagra nagyon puha a hab, így igazi kényeztetés ezzel zuhanyozni. Az az egyet sajnálom, hogy nálunk már hetek óta nem kapni ezt a fajtát a DM-ben, de remélem lesz még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Agnes09

2018. július 28.

Nagyon szeretem a tusfürdő habokat. Ezt különösen. Árban nagyon jó, ennyiért nem lehet venni ilyen tusfürdő habot. Illatát nagyon szeretem, ez a legjobb illatú a Balea-sok közül szerintem. Nyáron jó igazán, mert hűti a bőröm zuhanyzás közben, Hidratál és nem szárít sok habbal ellentétben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

KreolAncsi

2018. július 5.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdő habot és valójában a más illatú baleás testvérkéit is. Más márkát még nem próbáltam, csak ezt - és ebben nagy szerepet játszik, hogy árban K.O.-val kiüti a többit. Az illata nekem kellemes, de inkább a koncepció, ami megfogott. Kényelmes, hogy egy nyomással már rögtön habot kapok a tenyerembe. És ez a hab krémes, nem szárítja a bőröm. Sokszor-sokszor újravettem már és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate