Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 4.

Kategória:   Tusfürdők

Vanília és narancs illatú tusürdő hab avokádó olajjal, mely gyengéden tisztítja bőrét emellett egyedi fürdőélménnyel ajándékozza meg.

Vegán termék.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Szila20

2019. szeptember 12.

Nagyon tetszik az állaga, sok hab jön ki és baromi selymes érzést ad, de az illata teljesen kedv-függő... :) Néha irtó finomnak hat, néha pedig alig bírom elviselni, mert túl erős. Nem próbáltam még más tusfürdő habot, de ez elsőre teljesen jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Andi07

2019. augusztus 30.

Nekem nagyon tetszik az illata! (az édes illatokat szeretem :)) Kellemes használni. Puha lesz tőle a bőröm, nem szárítja. Bár féltem, hogy ettől is viszketni fogok, de kellemesen csalódtam.

Update: 2019.08.30. Kipróbáltam a Dove hasonló habját, a Balea nyert! Sokkal jobban tetszik a Balea állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

zsofi03

2019. február 20.

Nagyon szeretem. Jó az illata, az állaga. Élmény vele a zuhanyzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Nagyon szeretem. Jó az illata, az állaga. Élmény vele a zuhanyzás.

b_dorka

2019. január 18.

Selymes hab, kellemes illat, könnyű lemosni. Mi kellene még? Mindig azt hiszem az ilyen habos- fújós cuccoknál, hogy hamar el fognak fogni. De nem. :) Ez is elég sokáig kitartott. Nyáron használtuk, így tudom, hogy a koszt is leszedi a bőrről (homok, por).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Vala111

2018. november 27.

Nagyon habos, nagyos selymes használat közben, és nagyon édes az illata. Igazából egy olajos, jól habzó tusfürdőhöz hasonlítanám, amit jo érzés használni.
Illata használat után csak egy kicsit marad meg, amit nem bánok, mert nekem ez talán már túl édes. A többi frdőhabhoz képest olcsó, úgyhogy igazából nem tudok belekötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

fairynorah

2018. november 13.

Nagyon tetszik a habja, jó kemény, jó érzés vele mosakodni. Ami miatt nem fogom újravenni az az illata: számomra van benne vmi, amiről a wc illatosítók jutnak eszembe, és wc illatosítót nem fújok magamra 🤷🏻‍♀️ akinek tetszik az örülhet, mert elég sokáig lehet érezni a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

ivor

2018. november 5.

Kellemes kis édes-habos cucc, ár-érték arányban teljesen OK, az illata semennyire nem marad meg, de ilyesmit nem is vártam tőle. Nem tart ki olyan sokáig mint egy klasszikus folyékony tusfürdő, de jó kis luxi feelinget ad cserében a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 5.

Sisszy

2018. október 6.

Tetszik a csomagolás és a tusolóhab koncepció. Kemény habot kapunk, ha kifújjuk az illata édes, már-már émelyítő. Sajnos az illat nem marad meg sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

b5bea

2018. szeptember 19.

Alaposan felzárva egy kemény habot kapunk, nagyon kellemes vele fürdeni, a gyerekek is szívesen nyomkodták. Sokáig elegendő volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Aadrii

2018. augusztus 11.

Nagyon jó illata van, kellemes a használata, puha tőle a bőröm és fürdés után is sokáig érzem. 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate