Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratáló éjszakai arckrém lótuszvirág kivonattal normál és kombinált bőrre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vanília

2017. február 13.

Leárazva vettem, kevesebb mint 400 forintért nem tudtam ott hagyni a DM-ben. A márka magáért beszél, nagy rizikó nincs benne (max kézkrémként mindent el lehet használni tőlük...). Szóval bevetettem és elvagyok vele, de nem újravevős: egyrészt nem tetszik az illata, túl intenzív, másrészt kipirosodik az arcom tőle. Rossz érzésem nincs, nem csíp, és gyorsan elmúlik a pirosság, de nem szeretem, ha így reagál a bőröm. Mindenesetre még nem csúszott át a kézkrém csoportba, elhasználom éjszakai ápolónak (de a szemkörnyék azért kimarad óvatosságból, azt ne irritálja...). Ár-érték arányban nagyon baráti portéka, pláne leértékelve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 13.

VictoryFord

2016. október 20.

Nekem a kedvenc arckrémem!!!!!!!!!!!!!!!Leértékelve vettem előszőr és aztán annyira bejött,hogy reménykedtem nem kifutó termékről van szó. Azóta szerencsére már többször sikerült újra vennem. Kombinált bőrömre tökéletes választás,csodásan hidratál és nagyon finom ápolt illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

deliaberes

2016. június 12.

Meglepo de nekem nagyon bevalt! Az illata is finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Meglepo de nekem nagyon bevalt! Az illata is finom :)

ViktoriaVrd

2016. január 23.

Kb egy ezresért vettem egy éve. Az elso ejszakai kremem volt, en totalisan meg voltam elegedve vele az en kombinalt bortipusomra. Szerintem pont annyira taplalta a borom, amennyire kellett, bar teny, hogy nem szabad extra elvarasokat felallitani vele szemben. Elhasznaltam, bar a rozaceas es ekcemas boromre mar a nyari melegben nem mondom, hogy kellemes volt, de ez mar nem a krem hibaja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

domnora

2015. október 14.

Ma vettem meg a krémet,mert ennek a termékcsaládnak az arclemosója nagyon bevált. Alapvetően kevert bőröm van,ha nem kenem krémmel kiszárad és ha pedig bekenem akkor zsírosan csillog és a pattanások is megjelennek. Pár hét múlva jön az update ;)

Egy borzalom ez a krém. Kevert de mégis vízhiányos a bőröm pár részen. a zsírosabb részekre nem is kentem krémet csak a kezemen maradt felesleget simítottam végig. 2 nap múlva úgy néztem ki mint egy kamaszodó kislány rengeteg pattanással. Én többet nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

boszia

2015. szeptember 26.

Nem rossz ez a krém, beszívódik hamar, nem hagy zsíros hatást és mégis tápláló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Nem rossz ez a krém, beszívódik hamar, nem hagy zsíros hatást és mégis tápláló.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rosmarinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).