Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. szeptember 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Maszk és bőrradír ötvözete, Papaya-enzim és Aloe Vera kivonattal eltávolítja az elhalt hámsejteket, egyenletesebb bőrképet eredményezve.

messin

2018. szeptember 30.

Lila verzió van nekem is, és nagyon szeretem. Pár perc alatt megújítja a bőrömet fürdés vagy zuhanyzás alatt. Van, h kipirul, van, h nem, érezni lehet amikor kicsit csíp, én olyankor már le szoktam mosni. Azt vettem észre, h használata után jobban felveszi a bőröm a kremek, pakolások hatóanyagait. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Edina9

2017. december 7.

Lila csomagolású termékkel rendelkezem ugyanebből. Tetszik, mert nem kell mechanikailag dolgoznom a bőrömön a radírozáshoz. Általában zuhanyzás előtt kenem fel, és a végén kb 5 perc után lemosom. Nekem nem okoz vérbőséget, pedig érzékeny az arcbőröm, de a férjemnek szépen kipirul az arca tőle,ha megkér, hogy kezeljem kicsit az arcàt. Szép sima lesz az arc utána, nekem/nekünk bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

hejamkoa

2017. november 25.

Én a lila színű verzióját vettem (gondolom ugyanaz a kettő, mert nem különbözik az összetétele). Én szemcsés radírral együtt szoktam használni, hogy tényleg mindent levigyen az arcomról. Nem egy Ilcsi esemény előtti pakolás, de 700 forintért teszi a dolgát, szépen lehámlasztja, amit kell. Az első pár használat után nem tapasztaltam pirosodást, sem csípő érzést. Finom, puha lesz a bőröm a használata után, az olajos réteget én kicsit melegebb vízzel és egy alapos törölközéssel el tudom távolítani. Amíg nem találok kedvezőbb terméket, maradok ennél, nem érzékeny bőrűeknek merem ajánlani. Ja és a parfümön kívül szuper az összetevőlistája, úgyhogy megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

nszolnoki

2017. szeptember 24.

Nagyon jó kis enyhe hámlasztó krémmaszk, főleg akkor használom, amikor a retinol miatt olykor korpázós érzékeny a bőröm és az AHA túl erős lenne. Finom az illata, bár én sem szeretem sokakkal együtt, ha parfüm van egy skin-care termékben. Kézzel kenem fel és a maradékot a könyökömre és a sarkamra kenem, onnan pedig nem is mosom le :) Egy molekulsa se menjen kárba! Az arcomon addig hagyom, amennyi időm van rá, ha több, akkor hosszabb ideig. Nem bántja, nem irritálja. Még jó, hogy van kis bizsergés, ne felejtsük el, hogy a papainon kívül - igaz hátul kullogva az INCI-n -, de van tejsav is benne. Jár az öt csillag, csinálja amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Lulu1111

2017. szeptember 24.

Nem olyan régóta használom, ezért biztos updatelek majd, de elsőre ez egy nagyon tetszetős kis krémecske. Első, hogy imádom az illatát! :) Nagyon finom, egzotikus gyümölcs, vagy multivitamin ital illata van. Második, hogy a prafümön kívül nagyon barátságos az összetétele. Harmadszor pedig, hogy amikor felkentem, akkor rögtön éreztem egy enyhe csípést, bizsergést, szóval működött benne a papin. Amikor lemostam, akkor pedig felfrissültnek éreztem az arcom. Látványos eredmény valószínűleg akkor lesz, ha hosszabb ideig használom, de bent a munkahelyemen másnap megkérdezték, hogy mitől ilyen szép friss az arcom. :) Nekem eddig nagyon tetszik! Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

HontiAgi

2017. június 22.

Valaki mondja el mit kéne éreznem. (Itt azt hiszem már érezhető, hogy nemannyira csinálja a dolgát, ha nem jöttem rá eddig, mi lenne az :D ) A csomagoláson szereplő 5 perc alatt annyit használ, mint halottnak a csók, viszont "szerencsére" én mindig elfelejtem mióta vannak az ilyen kencék az arcomon, így legutóbb ez is fent maradt 20 percig. Nem bántotta a bőrömet, viszont valahogy olyan kellemesen feltöltöttnek éreztem utána. Szóval végülis nem rossz mint maszk (ezért is jár a 4 csillag), de ezt a peeling dolgot inkább el kéne felejteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

silcarebolt

2017. június 12.

Nekem is lila csomagolasban van. Igazabol semmit nem csinalt a borommel, eleg gyenge a hatasa. Kicsit olajos-zsiros a borom lemosas utan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

norci1126

2017. június 3.

Lila csomagolásost használok, leírás alapján ugyanez. Első alkalommal nagyon csípett és kivörösödött az arcom, ami kb csak 1 óra után múlt el. Utána ilyen nem fordult elő. Használat után a bőrömet tisztának, kisimultnak érzem, a felületes kisebb miteszereket eltünteti. Ár-érték arányban szerintem kiváló, akinek nem intenzív hámlasztóra van szüksége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

poragi

2017. április 23.

Én rendszeresen megszegem a 10 perces javaslatokat az ilyen drogériás kozmetikumoknál, így ennél is. Nagyon vékony rétegben kenem, aztán 20 percig fenn hagyom, ebből kb az első 5 percben kipirul az arcom, aztán utána megnyugszik. Szép puha lesz utána a bőröm, pedig utána mindig megmosom, mert engem idegesít az olajos érzés, amit maga után hagy.
Én már lila csomagolásban találtam, de az ára szerencsére maradt ugyanilyen kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Martu0508

2017. április 23.

Ezt a termèket ki kell tapasztalni. Nekem az öt perc kevès, de ha èpp kevesebb krèmet sikerül felvinnem, akkor tìz is. Nèha kivörösödik tőle a bőröm, de ez hamarosan elmùlik, ilyenkor viszont leszed mindent. Lehet, hogy az èn bènaságom, de az eremèny elèggè változò. Amikor működik, akkor viszont nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).