Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2016. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden távolítja el a bőrről a sminket, a szennyeződéseket és lerakódásokat. Az ápoló olajok ápolják és hidratálják a száraz, érzékeny bőrt. A hamamelisz, a sárgadinnye kivonat és az E-vitamin nedvességgel látja el a bőrt és segít megőrizni a bőr természetes egyensúlyát.

Meluzina

2018. február 2.

Megdöbbenve olvasom a sok negatív kommentet.Ebből is látszik,mennyire máshogy működik a bőrünk.
Nekem borzasztóan macerás bőröm van.Valahol a normál/száraz közötti típus.Nem is lenne vele bajom(nem pattanásos,egyenletes,nincsenek ráncaim),ha nem lenne annyira érzékeny,hogy szinte semmit nem visel el.
Rengeteg kozmetikumot kipróbáltam már,az olcsótól a drágáig.Vagy pattanást okoznak vagy totál kiszárítják a bőröm.Sajnos a natúrkozmetikumok jöttek be a legkevésbé és az organikus olajok és vajak is irritálták.
Legutolsó kísérletem egy Mixa csomag volt:8 %-os arckrém,habzó lemosó és arctej.A krém hidratált ugyan,de kb 3 naponta újabb mitteszert okozott,a 2 lemosó pedig szárított kegyetlenül.
Na,akkor döntöttem úgy,hogy elég volt a többezres kiadádokból,kipróbáljuk a Baleát.
Megvettem ezt a terméket,a hozzátartozó tonikot és nappali krémet.
Én mondjuk nem sminkelem magam,ezért túl nehéz dolga nincs.
Először a tonikkal mosom le az arcom,majd tusolás közben ezzel,végül vékonyan bekenem a krémmel.
Nekem remekül működik ez a kombó.Nyilván mindenkinek mást igényel a bőre.Senkit nem beszélnék le,biztosan vagyunk jópáran,akiknek ez a megfelelő arcápolási termék.Egy biztos:száraz bőrre való,ezt tessék figyelembe venni vásárlás előtt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Megvettem ezt a terméket,a hozzátartozó tonikot és nappali krémet.
Én mondjuk nem sminkelem magam,ezért túl nehéz dolga nincs.

eszterstella97

2017. szeptember 22.

Egyáltalán nem éreztem, hogy tisztította volna az arcomat, zsíros hatású lett utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

fdorottya

2016. augusztus 29.

Nagyon nagyon rossz termék. Egy arclemosó véleményem szerint habozzon. Olyan érzetet hagy maga után, mintha zsíros maradt volna az arcom. Hidratáltabb nem lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Juuice

2016. május 13.

Olyan nem rossz, nem jó. Krémes, és ezt szereti a száraz bőröm, de az arclemosókkal alapból hadilábon állok, még egy után sem mondtam azt, hogy húúú ez az, érzem, hogy fellélegzett a bőröm, és maradéktalanul tiszta. Ezt csak a clinique arclemosó és tonik együttes használatával, vagy a rival de loop arctisztító kefével tudom elérni. Visszatérve erre, egynek elmegy, olcsó is, krémes is, valamennyi szennyeződést nyilván lehoz, utána még úgyis törölhetem egy kis micellás vízzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

rafi

2015. július 6.

Vendégségben voltam rákényszerülve, hogy használjam, Hát valami borzasztó. Semmit nem habzik, mintha arckrémmel próbálnám lemosni az arcomat, csíp, és nem hogy tisztábbnak éreztem volna a használata után az arcomat, még majdnem hogy rosszabbnak. Egy vastag filmes réteget hagy maga után az arcon, mintha arcpakolás lenne rajta, és sehogy nem lehet levakarni. Arról nem is beszélve, hogy valami iszonyat büdös. Tuti hogy soha nem veszek ilyet magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

ild

2015. július 1.

Hát hol is kezdjem...nem tudom hogy a sminket rendesen leszedi e mivel én sminklemosáshoz micellás vizet használok, és utána szoktam még átmosni a krémmel az arcomat hogy biztosan minden szennyeződés lekerüljön a bőrömről...azt írja hogy érzékeny bőrre való..nem tudom nekem nem annyira érzékeny a bőröm de ha még így is csípi az arcomat akkor milyen lehet annak akinek száraz érzékeny bőre van?! plusz akkor miért van benne illatanyag ha érzékeny bőrüeknek való? ez 1. 2. miután lemosom hagy maga után egy zsíros réteget amit sehogy sem lehet leimádkozni, ezért én még át szoktam utána futni arctonikkal az arcomat hogy leszedje ezt a réteget..3. az meg hogy elvileg hidratál...én nem nagyon vettem észre ezt a funkciót a filmes rétegen kívül....elhasználom mert ha már megvettem akkor nem dobom ki de már alig várom hogy elfogyjon..biztos nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

Percoon

2015. április 1.

Csípi az arcomat, pedig nincs kefejezetten érzékeny bőröm, a sminket se távolítja el rendesen, nekem egyátalán nem vált be, mintha kicsit szárítaná is a bőrt. Nem volt drága, de még ennyit se ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

yareyare

2015. március 24.

Én egy vattakorongra szoktam tenni belőle, áttörlöm az arcom, majd egy kis vízzel lemosom. Így bevált, még ha egy picit csíp is az orromnál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

pixielein

2015. március 3.

Sokáig használtam. Az ára barátságos, és nem lett tőle rosszabb a bőröm, de sajnos nagyon picit javult tőle, utána stagnált. Ha nem találtam volna jobb arclemosót (nivea ugyan ilyen kiszerelésben) megvenném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

fatime

2015. február 3.

Sminket nem tavolít el, pedig csak szolid nappali sminket viseltem világos szemhélypúdert meg nem vízálló szempillaspirált. A hidegtől kiszáradt orromat is csípte ennyit az érzékeny bőrre való szövegről... reggeli arclemosónak elhasználgatom de újra semmiképp nem veszem meg hiába volt csak 300 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak