Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 29.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Csillogó tusolózselé édes citromtorta illattal. Vegán formulája megakadályozza a bőr kiszáradását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Blackcherry12

2018. március 16.

Nagyon aranyos és az illata is jó , de csak addig míg fel nem kenem magamra mert semmilyen illata nincs a bőrömön.Hamar elfogyott egyáltalán nem habzik és nagyon sokat kell kinyomni egyszerre. Jó volt kipróbálni , de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Marcsus

2018. március 15.

A csomagolása rettentő cuki, könnyen elcsábíthat bárkit, akiben ott lakik a kislány is. Az illata tejkrémes, cukros süti, hamar megunható és kicsit gejl, de tusolás után, már bőrön szaglászva kellemesen édeskés és puha. Nekem nem igazán habzik fel, és sok is kell belőle egy-egy alkalommal, de szívesen pacsálom és fürcsi után tisztának érzem magam, így lényegében teljesíti ami elvárható tőle. Az ára Balea-hoz képest magas, és a többi testvére számomra szimpatikusabb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

dorcus89

2018. január 20.

Nekem az illata nagyon tetszett, de engem is megvettek a csillogós, cuki, karácsonyi hangulattal. Én is vártam, hogy picit maradnak a bőrön a csillámok, de sajnos nem. Elég drága volt így, hogy igazából egy semmi extra baleás tusi ez is... amik egyébként 2-300 forint körül mozognak. Egyébként jól habzott, nekem 1 hónapig kitartott, tehát azért nem volt pénzkidobás, de nem ezt vártam, viszont extrán cuki a csomagolás, a színe, az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

vivien92

2018. január 10.

Hihetetlen, hogy a Balea mindig meg tud venni kilóra ezekkel a szép csomagolású cuccokkal. Szuper a marketingjük, lehetetlen otthagyni ezeket az egyszarvús, és lámás társaival együtt. Tényleg gyönyörű a flakonja, és a tusfürdő csillogása is nagyon szép. Viszont a bőrön nem hagy csillámporokat, mivel én amúgy azt vártam :D És sajnos az illata nagyon mű, annyira hogy számomra élvezhetetlenné tette a használatot. Gondolom mivel limitált, az illattal nem foglalkoztak sokat, úgyis a flakonnal győzik meg a hozzám hasonló gyenge elméjű vásárlókat. Sajnos le kell pontozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

cintialaura

2017. december 30.

Utolsó darab tusit hoztam el a vasárláskor és most fogyott el. Megfogadtam már, de megfogadom mégegyszer, hogy soha többé nem veszek baleas tusfürdőt - akkor sem ha csili-vili és akkor sem ha ők fizetne nekem a használatért -. Ez is viszkető, piros foltokat okozott, hasonlóan a többihez csak ennél még erőteljesebbek voltak. Szörnyű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Cosette

2017. december 30.

Nagyon aranyos így a csomagolás és csillogás kombó megvett magának. Tényleg finom édes illata van, de a víz alatt ez megváltozik, mint a legtöbb Baleás gyermek tusi. A legnagyobb bajom az, hogy csípi a bőröm zuhanyzás közben. Nézegetni jó, de csak ezért felesleges volt megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Marcsika0720

2017. december 23.

Annyira szép, csajos a csomagolása, hogy amikor megláttam tudtam hogy ezt márcsak emiatt is meg kell vennem. Kicsit drágább mint a többi társa. Sűrűbb állagú tusi. Az illata nekem felkenve már kevésbé tetszik, nagyon mű. Egyébként nincs vele baj, tetszik hogy csillog-villog. De ennyi. Nem tud többet mint az olcsóbb baleás tusik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

barbee0906

2017. december 21.

amikor megszagoltam beleszerettem, viszont fürdés közben valahogy már nem olyan jó az illata..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

petra.simko

2017. december 14.

Nem szarit, jó az illata és jó az ara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Nem szarit, jó az illata és jó az ara.

lovecreams

2017. december 8.

Háromszor olyan drága majdnem, mint a többi Baleás tusi, de kötelezőnek éreztem a beszerzését. Sajnos fürdés közben nem csillog, szóval ez egy sima tusfürdő gél krémes citrom illattal. Nem szárít és jól habzik, egynek szuper volt!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.