Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon B3 vitaminnal és gyümölcskivonatokkal. Egzotikus illattal. Minden hajtípusra.

Esztuci

2019. március 6.

Ez valami botrányosan rossz. Rettentően szárít, és lehetetlen kifésülni utána a hajat. Pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 6.

BOBI9

2018. április 7.

Nagyon kedvező az ára.Nem kell tőle csodát várni,de tisztítja a hajat.Plusz pont azért,hogy vegán.Ecsetmosásra tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Meloca

2017. szeptember 19.

Hiába a hihetetlen kedvező ár, a hajam olyan utána, mint a széna. Egyetlen jó dolog benne az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

kocosfox

2017. augusztus 16.

Egy totál átlagos sampon, nem kell csodát várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Egy totál átlagos sampon, nem kell csodát várni tőle.

Juuice

2017. június 7.

Ez egy átlagosan jó sampon. Nem szárít, nem lesz korpás tőle a hajam, nem zsírosit, jól habzik, jól tisztít, jó az illata, nagy és olcsó. Tartok mellette mást is, de ez ott van kiegészítőnek és szerintem ott is marad. :) adjatok neki egy esélyt. Nyilván nem kell csodákat várni, mint egy professzionális L'Oréaltól, de ez a sampon sokkal jobb, mint a 3x 4x ilyen drága drogériaban kapható társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

zsoxcore

2017. június 7.

Az ecseteim tisztítására használom. Erre a célra tökéletesen bevált, szépen megtisztította az ecseteimet, jól habzott és kellemes illata volt. Nagy mennyiség, sokáig elég volt annak ellenére, hogy hetente több alkalommal is mostam vele az eszközeimet. Ár-érték arányban verhetetlen (249-299 Ft között lehet hozzájutni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Regina2222222

2017. június 7.

Nagyon szárít. Finom gyümölcsös az illata, ez tetszik. Többször újravettem, mert a fiúknak ugyebár mindegy mit kennek magukra és ez olcsó :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

KovatsV

2017. május 30.

Az illata nagyon tetszik, az üzletben szemetszúrt a kiszerelése, mert jobban megérte ár-érték arányban, mint egy kisebb. Tetszik, hogy szilikonmentes, talán ettől enyhült a fejbőröm viszketése, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos. Arról nem tudok mit írni, hogy szárítja-e, mert az én hajam alapállapotában (bármit használtam rá eddig) rettenetesen száraz. Összességében nem rossz termék, de legközelebb szerintem mást fogok választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

little.shana

2017. május 19.

Az üzletben a kiszerelése, az illata na meg az ára fogott meg, így kíváncsian hoztam haza. Elősamponnak használom és nem rossz, én az illatát továbbra is nagyon szeretem, ezért szívesen nyúlok érte, viszont nekem nem habzik eléggé, ezért több is kellene belőle. Másodiknak mást használok, így nem tudom belőni pontosan a hatását. Ellenben az feltűnt, hogy mostanában erősebben gubancolódik a hajam és jobban kiszáradt a hajam, cserébe a töve túlzsírosodik és még több korpám van... Ergo szerintem megérkezett a hatása, szóval mostantól elősamponként is csínján bánok vele. Azért nem bánom, mert jó az illata, tusolónak vagy ecsettisztítónak biztos elhasználom, néha pedig adok majd még neki esélyt samponként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Jotunderkeresztanyu

2017. április 14.

Olcsó, finom illata van, de nagyon szárít, csikorgósra lehet vele mosni a hajamat. Cserébe utána gyorsan be is zsírosodik a fejem tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Hidratálók: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.