Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. október 30.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Duzzadt szemekre. Hűsít, frissít és hidratál. Hiarulonsavval, kókuszvízzel és algakivonattal.

Fáradt és megviselt szemkörnyékre, amelynek egy frissítő ébresztőre lenne szüksége. A fátyolmaszk hűsítő hatású és csökkenti a szemkörnyék duzzanatát. A hiarulonsavval, kókuszvízzel és algakivonattal gazdagított könnyű formula intenzíven és hosszantartóan hidratálja a bőrt. Csökkenti a bőr száraz foltjait, a szemkörnyék pedig azonnal frissebbnek és ragyogóbbnak fog tűnni még egy stresszes nap után is.

barbusus93

2021. február 7.

Imádom mindig kipróbálni ezeket a fátyolmaszkokat szemre, így amikor olyat látok, amit még nem használtam mindig megveszem. Az ára nagyon baráti ráadásul a hűtőből kivéve igazi mentőöv lehet egy hosszú éjszaka után. A benne található folyadékkal beszoktam kenni arcom, ami jól hidratál, akár többször is lehet használni. Nagyon szerettem de sajnos nem látom egy ideje a drogériában. Remélem újra lesz hamarosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Calanques

2021. január 21.

Hűsít, ezenkívül mást nem tud, nagyon ragacsos a használata után a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Hűsít, ezenkívül mást nem tud, nagyon ragacsos a használata után a bőr.

Mute311

2021. január 7.

Kellemes hűsítő hatása van egy fáradt napon jól jön. Egy kicsit csökkenti a fáradtság jeleit, de csodát nem tesz úgy. Plusz pont az ára, szuper olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Candy21

2021. január 6.

Nagyon tetszik hűsítő és kisimítja szem körüli területet csökkenti kicsit a puffadságot is fáradt szemére igazi megváltás egyetlen hátránya, hogy a hatása csak kB egy napig tart. Irritációt szerencsére nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Kamea

2020. szeptember 9.

Általában van itthon belőle és hétvégenként reggelente szoktam feldobni egyet-egyet, amikor van idő arra, hogy 20, vagy akár 30 percet is rajtam legyen. A hűtőszekrényben tartom, hogy még inkább hűsítsen. Hidratál, ápol, de azért nem egy akkora nagy durranás (legalábbis már ebben a korban). Csak egy kis plusz kényeztetés a szemkörnyéknek, valamint ennek a tudatnak a jótékony hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Liara0826

2020. július 20.

Ahhoz képest milyen olcsó nem hittem el hogy ilyen jó összetevői vannak. Nem sűrűn használok fátyol maszkokat, de vizsgaidőszakban kipróbáltam egy ilyet, ne legyen olyan karikás, fáradt a szemem. Nagyon jó érzés volt használni és annyira be van itatva, hogy én kétszer is tudtam használni. Ilyen melegben talán hűtőben kicsit lehűtve még jobban is segít, de így is nagyon jó volt. A szemem egyáltalán nem csípte és szerencsére nincs is benne irritáló összetevő, parfüm. Egy próbát mindenkinek megér, felfrissíti a szemkörnyéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Bolgarka

2020. július 13.

Életem első fátyolmaszkja, azért akartam kipróbálni, mert az utóbbi időben igen fancyvé vált, gondoltam nem maradhatok ki ebből a trendből. Ez a termék iszonyat olcsó volt, de az összetevői egész jók, nincsenek benne csúnyaságok (alkohol és parfüm). Aztán egy lánybúcsúzós átmulatott éjszaka után úgy gondoltam itt az idő. Igazából nem tesz túl nagy csodát (dehát csodát max egy jó rutin tesz), de szép puha lett tőle a bőröm, és ilyen kis bizsergető érzést adott, mintha lehűlt volna a bőröm tőle (én nem tettem előtte hűtőbe).
Tehát ár-érték arányban nagyon jó, csodát nem tesz, de otthoni wellnessre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Queen16

2020. június 30.

A maszknak a mérete tényleg vicc,nem fedi el teljesen a szemkörnyék részt, de azért a homlokodig ki jön, enyhe égést éreztem a szemhéjamon,pirosodást viszketést nem tapasztaltam, semmi változást nem hozott bár nem is vártam tőle csodát csak kis relaxnak jó 15 p előre a hütőbe rakom hogy hideg legyen aztan fent hagyom 10-12 percig majd a maradekot be maszirozom,elhasznalom még a maradék kettőt,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Juccimo

2019. december 27.

Szemkörnyékre jó kis gyorssegély, nagyjából ugyanazt tudja, mint a Garnier hasonló terméke, ami kétszer ennyibe kerül. 300 Ft-ért teljesen megéri az árát, néha dobok a kosaramba, amikor a DM-ben járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

natasa

2019. november 8.

Kicsit túlméretezett oldalt, inkább lehetne a szem alatti rész szélesebb, de azért használható. Hidratál, frissít, hűsít - ahogy ígéri. Valóban frissebb, egységesebb a bőr a használata után. Tervezem újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Maris Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.