Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. március 3.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Gyümölcsös illatú gondoskodás a selymes, fényes hajért. A fekete áfonya kivonat revitalizálja a fejbőrt, a B3 és B5 provitamin táplálja a hajat, melytől rugalmas lesz. Extra gyengéd formula szilikon nélkül.

Kiszerelés: 300 ml

Annaakiss

2016. április 5.

Az illata miatt vettem meg úgy zsírosította a hajam mint még semmi 😞 Tusfürdőnek elhasználtam.Szeretem a Balea termékeket de miatta félek sampont kipróbálni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

nettike

2015. április 4.

Ebből használtam el Talán a legtöbb flakonnal, legalább 3-t elhasználtam a tusfürdőjébeől meg vagy 5-öt vettem annyira szerettem! A csomagolása is nagyon tetszett de az Illatáért egyenesen odaáig voltam! Egyetlen samponomnak sem szerettem annyira az illatát mint ennek, rendesen tisztított, nem szárította a hajamat , és hajmosás után is éreztem az illatát. Nagy kár, hogy már nem gyártják!.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

lollippi

2014. július 16.

Balea samponjaim közül Ez volt a legjobb, de ez sem az igazi. Az illata jó, kellemesen tisztít, de a selymes-fényes haj nálam nem jött össze ezzel, amit eredetileg ígért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

friday

2014. június 3.

Annyira gyűlölöm hogy ez limitált kiadás! Megvettem egyet, elhasználtam majd gyorsan 3mal betáraztam, de sajnos már azóta az utolsót használom... Imádom! Jól habzik, a hajam gyönyörű tőle, az illata meg... meg akarom enni érzésem van tőle :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

WaterLily

2014. április 26.

Egyszerű de nagyszerű. Szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Egyszerű de nagyszerű. Szeretem :)

feredith

2014. április 1.

Mindennapi samponnak jó, nem árt, sokat nem is használ azért, az illata kellemes, egészen jól habzik, takarékos. Rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Thumpa

2014. február 25.

Bár inkább biosamponokra vagyok rácuppanva, néha előkerül ez is, ha nincs kedvem sokat szórakozni pakolásokkal vagy balzsammal. Nagyon szép, egészséges utána a hajam (vagy annak tűnik legalábbis), és elég utána valamilyen könnyed ápoló spray-t fújnom a hajamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

katica22

2014. február 18.

Nagyon jó kis sampon, az állaga nagyon jó, kellemesen habzik. Nagyon jól tisztít, az illata mennyei, az ára is kitűnő... csak az a baj, hogy egy nagyon jó kis termék, és mégis limitált kiadású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Oraculum

2014. február 9.

Legszívesebben meginnám:D
Illata fantasztikus és a zsíros hajamon nem ront, bár a fejbőrömet kicsit szárította, de mindig balzsamozok, szóval nem vészes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Legszívesebben meginnám:D

claudia

2014. január 12.

Imádom! Nem szárít és nem zsírosít, isteni illata van :) Selymes és tiszta érzést ad, balzsamozni sem szoktam mindig mellette, ami nálam elég nagy szó.
Utolsó darabot hoztam el a boltból, remélem még lesz ha elfogy :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Utolsó darabot hoztam el a boltból, remélem még lesz ha elfogy :/

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide