Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katagi, Módosítva: 2017. július 4.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló sampon őszibarack és kókusz kivonattal száraz, igénybevett hajra.

HDorina

2019. június 21.

Nekem az 50 ml-es utazó kiszerelés volt meg. Jó illatú sampon. Utazáshoz tökéletes volt, mert nem foglalt nagy helyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

hajmanias0404

2017. november 26.

nagyon finom az illata ,es hajmosas utan nagyon puha a hajam tapintasa, viszont hamar zsiros lesz tole :/
ar-ertek-szilikonmentesseg aranyaban jo :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

ar-ertek-szilikonmentesseg aranyaban jo :)

Meloca

2017. szeptember 19.

Az ára szuper! A samponnak jó az illata, de nem vettem észre, hogy hidratáltabb lenne tőle a hajam. Sima sampon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

vivienlovesit

2017. augusztus 27.

Teljesen átlagos sampon... Nincs benne szilikon, az ára is alacsony... Ennyi! Nem voltam elájulva tőle. Egy próbát megért! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

whitemagnolia

2017. augusztus 7.

Nagyon száraz, vastagszálú, göndör és töredezős a hajam. Ez a sampon és balzsam kombináció egy főnyeremény. Szinte minden extra és drága terméket vert, amit csak próbáltam az utóbbi 4-5 évben, így mindig visszatértem hozzá. Nem viszket tőle a fejbőröm, szép a hajam, nem szárad ki... Az ára pedig hihetetlen.

Nekem egyedül az illatával van bajom, attól egyenesen rosszul vagyok, mert nem szeretem az efféle tolakodó és olcsó gyümölcsös illatokat. Jó lenne, ha megvásárolható lenne valamilyen visszafogott krémes illatban, de jobb híján ennek ellenére is 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

pulykus

2017. július 29.

Több éven keresztül kerestem az ideális sampont, márkásat, drágát, gyógynövényeset,de mind csalódás volt számomra. Számomra a tökéletes sampon! Nem szárít, nem korpásodik, nem zsírosodik a hajam tőle, finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

csemezb

2017. július 3.

Az ára az jó, mint minden Balea terméknek, azonban, aming először használtam és nyomtam a kezembe egy túl híg, inkább folyékony szappan állagú dolog jött ki, az illatát nagyon szeretem. Csodát nem vártam tőle, de egy kicsit csalódott vagyok, mert nem tisztít rendesen. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

MrsWolf

2017. április 28.

Nem használom samponként, mivel arra speciális cuccom van :) Tökéletes tusfürdőnek, isteni illatú :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

redakkrisztinaa

2017. március 15.

Eddig elégedett vagyok vele. Nem viszket tőle a fejbőröm , nem zsírosodik a hajam , korpásodik. Az illata kellemes , hajmosás után is érzem még .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Lhoruraii

2017. február 25.

Nem tisztít rendesen, kb. egy hete használtam mikor a tükör előtt állva rá kellett jönnöm, hogy korpásodás elleni samponra kell cserélnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.