Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucintaa, Módosítva: 2016. december 6.

Kategória:   Samponok

Barackos-kókuszos sampon a száraz, igénybevett haj részére.

danikin

2017. május 5.

nagyon sok balea sampont próbáltam, amit nem szerettem, de ez az egyik ami kimagaslik, nagyon puhává tette a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Nika25

2016. december 27.

Nem habzott valami jól, gyorsan is zsírosodott a hajam tőle. Egynek elment ez a sampon, többet nem veszem újra. Az illatát imádtam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

redheadvrouw

2016. december 27.

Kettő vagy három flakonnal használtam el, jó kis samponnak tartom, de hosszú távon szárítanak és szálkásítanak ezek a Baleák. Az utóbbi egy évben áttértem egy másik szilikonmentes márkára, és végül is rájöttem, hogy ez nem ad olyan dús hatást, inkább lapít, (de ez nem olyan nagy negatívum, mert rettentő dús az én rőzsém.) Így csak alkalmanként használtam az illatélmény miatt, olyankor mindig a kis tasakos pakolásàt használom, plusz a hajtej is nagyon jó szolgálatot tesz. Alapvetően szeretem ezt a termékcsaládot és most gondolkozom, hogy veszek még ilyen sampont alkalmi használatra, csak épp kísérletezésben vagyok- ilyenkor télen meghülyül a hajam, pedig még sapkát se nagyon hordtam és minden sampon zsírosít, most épp ez is.Alapjáraton azért 2,5-3 napig bírja vele a hajam.
Ja az illata: amikor először megszagoltam a boltban, tettem is vissza rögtön fujj fujj ez rókaszag..:) Aztàn még párszor megszaglásztam és megtetszett, az orrom nagyon szépen elválasztja a kókuszt a baracktól, mennyei...két év után sem unom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

bcanfly

2016. július 29.

imádom az illatát, nagyon akartam szeretni. de ahogy többen írták is, én is tapasztaltam, hogy szárítja a hajam és fura tapintása is lesz. nem lesz tőle szép fényes és puha :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 29.

birdnerd

2016. július 27.

Nekem bejött ez a sampon, lehet, hogy visszatérek még hozzá. Alapból nagyon hamar zsírosodik a hajam, ezzel viszont kevésbé. Jó az illata is, az állaga is.. én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Aerodon

2016. július 12.

A kedvenceim lettek a balea samponok, ezt pedig már fél éve használom balzsammal és hajápolóval. Nagyon kevéssé zsírosodott a hajam és a korpa pedig nem jellemző. Most is újraveszem, nekem az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

takiedit

2016. július 10.

Meglepődve olvasom a negatív véleményeket erről a samponról...nekem nagyon bevált. Hennával festett hajamra szilikon és SLS mentes termékeket ajánlanak. Próbáltam már az Esszencianatúr, TBS és a Mayam hajtermékeit is,mind be is vált a maga módján, de nekem sok balzsam fogy el a hosszú hajamra, és már nem bírta a pénztárcám a 2-3000 Ft-os termékeket. Pár hete kipróbáltam ezt a sampon-balzsam kombót, és az eredményen le vagyok döbbenve! Sima,selymes,puha...szóval csodás! Én elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

guppi666

2016. július 2.

Update: végre sikerült elhasználni, többet tuti nem veszem újra, hiába imádom az illatát. Egy jó volt csak benne, hogy nem letten korpás, ami hatalmas szó, mert minden sampontól már egy használat után tiszta korpa a fejem. Felváltva használtam más samponnal, alig vártam hogy elfogyjon.

Annyira szerettem volna szeretni az illata miatt, de botrányosan rossz. Egyáltalán nem habzik, hosszú hajamra egy maréknyi mennyiség kell hogy egyáltalán érezzem hogy van rajta valami. nem érzem tisztának a.fejbőröm utána. Hiába olcsó, ha pár használat után elfogy, akkor már veszek egy drágábbat, ami tovább tart és tisztít is. A hajápoló tejjel használom, az egy fokkal jobb mint ez, szinte kiált a hajam az ápoló használatáért, miután ezt a samponnak nem nevezném valamit használtam, hiszen olyan ragacsos, sprőd vagy nem is tudom milyen állapotba kerül. Sajnálom, mert az illata nálam szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

im

2016. június 15.

Nem sokat vártam tőle, ehhez képest kellemesen csalódtam:
- eddig nem szárította ki és nem zsírosította túl a fejbőröm
- úgy érzem, a hajamat megtisztítja (mindig kétszer samponozok, derékig érő hajam van)
- a folyékony-géles halmazállapotú samponnak meglepően krémes habja lesz

Balzsam persze kell utána, és az olajnak vagy szérumnak is örül a hajam. (De valamit valamiért: az eddig használt, gazdagabb, táplálóbb, olajosabb samponoktól mindig gyorsabban zsírosodott a hajam.)

Nem csodaszer, de teszi a dolgát, és nem drága. Az öt csillagot tartogatom a - mindeddig még ismeretlen - csodasamponnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Nem sokat vártam tőle, ehhez képest kellemesen csalódtam:
- eddig nem szárította ki és nem zsírosította túl a fejbőröm
- a folyékony-géles halmazállapotú samponnak meglepően krémes habja lesz

tátombák

2016. március 30.

Nem rossz, az illata sem zavart, egész tavaszi hangulatba hozott. Tisztítani tisztít, jól habzik, de meggyanúsítom azzal, hogy a zsíros hajam ettől lett sprőd (nem a töve, hanem ott középtájt). Van ennél jobb Balea sampon is, ebben az árban sem verhetetlen.

UPDATE: Oké, mostmár biztos vagyok benne, hogy ettől olyan csúnya a hajam a fejtetőn. Nem a fejbőrömet, hanem a hajat szárítja, de annyira, hogy olyan durva tőle, mint egy ezeréves barbibabának. Ritkán kell balzsamoznom, de ezután a sampon után kötelező. Kerülni fogom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.