Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alizka, Módosítva: 2017. július 4.

Kategória:   Hajápolók

Hidratáló balzsam őszibarack & kókusz kivonattal sérült és száraz hajra.

• Száraz, sérült haj visszanyeri eredeti szerkezetét.
  • A speciális regeneráló formula táplálja a fejbőrt. Őszibarack- és kókusz kivonattal.
  • B3 vitaminnal és B5 provitaminnal ápolja a száraz hajat.
  • Különleges receptúrával.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Szilikonmentes.

angeleyes8

2017. október 26.

Kezdetben csodát művelt a hajammal, fényes lett, puha és élettel teli...Ezért vettem még egy dobozzal, aminek most tartok az alján és sajnos már nincs meg ez a hatása, bár nem zsírosít, de nem lesz tőle olyan szép a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Ladybugx

2017. augusztus 13.

Sajnálom,hogy már nem lehet kapni, épp a flakonból kipréselt utolsó adag van a hajamon, én nagyon elégedett vagyok mind az illatával, mind a hatásával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Elizabeth20

2017. július 4.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, nagyon kellemes az illata is. Hajszárítás után pedig egybõl látható és kézzel fogható az eredmény. Nagyon puhává és könnyen kifésülhetõvé válik. Régóta ezt használom és nem válnék meg tõle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

kisizé

2017. május 13.

nekem a fodrászom ajánlotta, de nagyon nem vagyok vele megelégedve :( az illata sem kókuszra, sem barackra nem hasonlít, nincs finom illata. az állaga teljesen folyékony, kifolyik a tenyeremből és semmit sem hidratál :/
nagy csalódáa volt, eddigi legrosszabb balzsamom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

nagy csalódáa volt, eddigi legrosszabb balzsamom

shining

2017. április 3.

Nagyon kellemes az illata es hidrazal is. Meg regebben hasznaltam nem el egy flakonnal belole azert nem veszem ujra mert meg keresem a megfelelot a hajamhoz:)) a hullamos szaraz hajamnak sajnos neha kevea volt kellett melle meg pakolas is. De osszesegeben jo termek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Lhoruraii

2017. február 25.

Az illlata egész jó, de én igazából semmilyen hatást nem tapasztalok, mintha nem is használnék balzsamot..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

barnabogi

2017. február 18.

Nem is értem miért nem írtam eddig véleményt erről a csodáról.. Nagyjából 1 éve csak ezt használom, és csodaszép lesz tőle a hajam. Bőven lekörözi a drágább társait is. Nálam ő az abszolút befutó. Nem zsírosít, kellő képen táplál, finom illata van,szilikonmentes, és nem méregdrága. Engem egy életre megvett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Emci

Korcsoport: < 18
2017. január 21.

Nem bántam meg, kerestem egy szilikonmentes jó-ár érték arányú hajbalzsamot és rá esett a választásom....
Azt meg kell hagyni nagyon olcsó, nem fűztem hozzá nagy reményeket, de meglepetést okozott.

Először is az illata kellemes, másnapra még megmaradt az illata a hajamban. Állaga a szokásosnál folyósabb, de nem folyik szét a tenyeremben.
Könnyű eloszlatni a hajvégeken, kellemesen puha tapintásúvá teszi a hajamat, és utána könnyű kifésülni. Nem nehezíti el és nem is zsírosítja a hajat, de ugyanakkor kellően hidratál.

Összeségében jó termék, most használom a második flakonnal de találtam egy jobb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 21.

Sipor

2016. december 30.

A Balea balzsamok közül nekem ez vált be igazán. Tud annyit, mint a duplaennyibe kerülő más hajbalzsamok. Szép fényes és puha tőle a hajam, semmi töredezés a hajvégeken (pedig most festett is a hajam), nem zsírosít, nem nehezíti el a hajat. Az illata pedig csodás.
Egy ideje csak ezt használom és nem hiszem, hogy váltani fogok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Egy ideje csak ezt használom és nem hiszem, hogy váltani fogok.

gilisztagila

2016. szeptember 23.

Az én vastagszálú kicsit száraz hajamnak nagy segítség. Szuperkócos szoktam lenni és nehezen fésülhető a hajam, de ez a balzsam sokat segít. Puha és sima lesz tőle a hajam. Az illata nagyon bejött, kár, hogy nem marad meg tovább a hajban, valamint kicsit híg az állaga, vagy túl nagy a lyuk, amin ki tud jönni a tubusból. Sokféle balzsamom volt már, de eddig ez ár-érték arányban a legjobb. Nem bántam meg, hogy megvettem. A száraz hajúaknak ajánlom, valamint egy tipp! : Ne törölközővel, hanem valami régi pamut pólóval szárítsatok hajat! :) ( Én sem hittem benne, viszont amióta így szárítom, alig törik a hajam vége.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide