Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. szeptember 19.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő finom virágos illattal.

explicitcherry

2023. január 7.

Biztos, hogy nem virágillatú, számomra inkább gyümölcsös, főleg erdei és bogyós gyümik. Nekem először a dizájn tetszett meg, szerintem irtó cuki :D Illatra nagyon jó, állagra is, de nem annyira tartós sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 7.

tátombák

2022. november 23.

Édes, cukorka illata van. Engem inkább bogyósgyümölcs szörpre emlékeztet, virágot nem érzek benne. Szép a dizájn, cuki a mosómedve, jó ez a lila géles állag, de nem lesz hiányérzetem, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 23.

TheNancy07

2022. október 23.

Abszolút semmi köze a virághoz. Szerintem erdeigyümölcsös haribó gumicukor illata van. Kellemes :) A flakonja miatt vettem meg, az teljesen elvarázsolt, ez a lila a kedvenc színem, a mosómaci pedig cuki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 23.

spavanilly

2022. október 10.

Régebben nagy Balea- tusfürdő fan voltam... Azonban az évek múlásával azt tapasztalom, hogy a minőség jelentősen romlott.
/Mint a hörcsög azonban, még mindig képes vagyok bejárni a város mindhárom dm- ét, hogy beszerezzem az aktuálisan kiszemelt "limited edition" darabot./
Ha szívemre teszem a kezem, valószínűleg más csomagolásban biztos nem vettem volna meg, mert meglehetősen híg, és nem tipikusan virágillatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 10.

Dana1983

2022. október 8.

A minősége a szokásos, a csomagolása aranyos, az illata pedig nagyon finom. Elvileg virágos, a dobozán rózsa és áfonya van, szerintem meg bogyósgyümölcsök. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.