Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2023. február 13.

Kategória:   Tusfürdők

Sampon és tusfürdő "táncoló álomfelhő" illattal a szórakoztató fürdésért, minden nap.

"A Balea Traumtänzerin tusfürdővel igazán csodás élmény a zuhanyozás, olyan, mint csillagesőben táncolni. A gyengéd formula ápolja és tisztítja a gyermekek bőrét."

KataViki

2022. október 6.

Sajnos nekem nem jön be, pedig illat alapján vettem (mint mindig), de fürdéskor nagyon bántó, nekem olyan gyerekfogkrém / gyógyszertári szag.. Az állaga sem elég sűrű. Pedig többnyire bejönnek a Baleák, de ez a ritka kivétel. Biztos ugyanúgy tisztít, nem éreztem hogy szárít, de kézmosónak fogjuk elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 6.

mnikolett

2018. november 16.

Magamnak vettem, elsősorban a csomagolása tetszett meg. Nagyon finom illata van, és teljesen jól teljesít, nem szárította ki a bőrömet pedig hajlamosak rá a Baleás tusik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

ReiShiltenphie

2018. augusztus 11.

Kétszer vettem meg, nem tudok ráunni. Az illata csodálatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Kétszer vettem meg, nem tudok ráunni. Az illata csodálatos.

Ella

2018. július 25.

A lányaimnak nagyon tetszett a flakonon lévő balerina. :-) Az illata nem túl tartós. Samponként nem használtuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

IzaNagy12

2018. március 20.

Cukorka illat :) a kislanyom kedvence,de neha en is hasznalom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Cukorka illat :) a kislanyom kedvence,de neha en is hasznalom!

Eperhercegno

2018. március 7.

felnőttként is használom néha, bár valakinek már túlzás lenne az illata, nem marad meg sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

wildrose

2018. március 4.

Nagyon fincsi, cukorka illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, nem szárít. A csomagolása is nagyon aranyos. Eredetileg a lányom kapta, de ő nem szerette az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

lilbenike

2018. március 3.

Tartós finom illata van nagyon szeretem!
Hercegnős illata csomagolása van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Tartós finom illata van nagyon szeretem!
Hercegnős illata csomagolása van!

ufobaby

2018. február 19.

Gyerekeimnek vettem, de én is szívesen használom, mert csodásan édes az illata és mi ezt nagyon szeretjük. Jó krémes az állaga, az amúgy is érzékeny bőröm nem viszket a használata után. Csak ajánlani tudom azok számára, akik odáig vannak az édes illatért és szeretik a lágy, krémes állagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Abbie182

2018. február 7.

Tusfürdőnek használom, mert megvan a bevált samponom. Édes is és gyümölcsös is az illata. Én mindkettőt kedvelem így remek kombiáció. Sokáig érezhető a bőrőn.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.