Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 14.

Kategória:   Tusfürdők

Szilárd tusfürdő minden bőrtípusra dinnye illattal és gránátalma olajjal.

Vegán

fokyandi

2021. június 2.

Én csak az izzadós nyári hónapokban használok szappant a tusoláshoz. Valahogy nem bírom elviselni nyáron a tusfürdök után hagyott olajos réteget a bőrömön.
Szóval ez a kis 'szappan' ott figyel hónapok óta és várja hogy elhasználjam. Eljött az ideje. A bevizezett pamacsomra dörzsöltem és pillanatok alatt szuper habja lett. Az illata kissé fura, enyhén dinnyés (ezt vártam volna), de inkább a gránátalma olajat érezni. Nekem felüdülés volt zuhanyozni vele egy fáradt munkanap után. Izzadós munkahelyen dolgozom, védőruházatba beöltözve és nagyon örültem hogy tiszta, lélegző bőrrel léptem ki a zuhany alól. Felfrissültem.
Ami másnak szárítja a bőrét, az nekem pont jó. Csak az ára miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 2.

DoraArt

2021. április 9.

Müanyag csökkentés jegyében próbálok átállni éppen szappanra tusfürdö helyett, mint sokan mások az utóbbi idöben. Ez volt az elsö próbálkozásom... Sajnos nem vált be. Az illata nekem tetszik, jó hogy van akasztója ami segít, hogy hamarabb megszáradjon tusolás után a szappan, de sajnos mint elöttem is páran megjegyezték nagyon szárít. Az elsö 1-2 napban még fel se tünt nagyon, de a harmadik nap után viszketösre száradt a böröm. Utána már csak kézmosásra használtam el, de a kezeimet is annyira szárította, hogy agyba föbe kellett krémeznem. Sajnáltam, mert a Balea termékekkel általában meg vagyok elégedve, de sajnos ez nem sikerült nekik túl jól. A két csillag csak a jó illat és a praktikus madzag miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

JVica98

2021. március 28.

Már jó ideje sima szappant használok teljes testre (balea arztseife) nagyon szeretem, de gondoltam kipróbálom ezt is.. hát meglettem volna nélküle 😃 illata még elmegy, bár miután lemosom magamról nem nagyon érződik, de szörnyű, hogy mennyire szárít, mennyire húzódik tőle a bőröm. Nemmellesleg nagyon hamar kopik is.. Elhasználom, vele együtt lehet egy egész tubus testápolót is 😅 de nem veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 28.

MagdaLiza

2021. január 9.

Hát...igen.. ennél a terméknél tudatosult bennem hogy a környezettudatosság és a tudatos bőrápolás nem mindig fér meg egy csárdában. Szerettem volna olyan termékkel végezni az esti tisztálkodást, ami környezetbarát, de hiába, ha egyszer ennyire szárít... Rengeteg testápolót kell utána felvinnem magamra. A madzagot pedig esküszöm nem tudom mire vélni... Ja, és annyira hamar elfogy, hogy csak pislogtam mint hal a szatyorban...Biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

Nymeria

2020. november 10.

Röviden: nagyon-nagyon szárít. Olyan szinten, hogy utána húzódott és fájt a bőröm. Vettem egyet kirpóbálni, hogy hátha nem szárít annyira, mint a szappanok általában, de ez sokkal rosszabb. Pedig egész jól kezdődött, finom illata van, szépen habzik, könnyű volt lemosni :/ most egy darabig elvette a kedvem másik márka kipróbálásától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Missy023

2020. október 14.

Egy sima szappan kis madzaggal majdnem tízszeres áron (a sajátmárkás tusfürdőhöz vagy más szappanokhoz viszonyítva). Nem valami jó az illata és gyorsan kopott, hamar elhasználtam. Az én bőrömet nem szárította, de ezt egy Dove szappan is tudja töredék áron. Kíváncsiságból vettem meg, hogy vajon miért "száraz tusfürdő" és nem tusoló szappan. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

GBEni

2020. augusztus 5.

Nagyon szeretem. Nekem pont ellentétes tapasztalataim vannak, mint az előző hozzászólóknak. Krémes sűrű a habja a szilárd tusfürdőnek, könnyen felhabzik. Nem viszketek tőle, mint egy szappantól, nem szarít. Nagyon kellemes az illata, de nem tartós, végre nincs glicerin szaga, mint egy szappannak. Viszont iszonyat gyorsan fogy. A NB avokádós négy hónap alatt alig fogyott el, a Baleás kb. 6 használat után már nagyon vékony. Így valóban drága mulatság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

CeCeDrake

2020. május 19.

Ki akartam próbálni. Kíváncsi voltam, hogy a borzasztó Nature Box után ez mit tud.
Kérem szépen, a sajátmárkás az bizony drágább, mint a márkás. Jó, egy árban vannak, de ez 100g, a NB 150g, szóval ár/érték arányban rossz.
Nagyon durván szárít. Ismét vettem egy drága, túlárazott szappant 😂 testre nem ajánlom! Én spec lábtisztításra használom majd el.
Csak összehasonlításképp: egy prémium 100g kiszerelésű szappan párszáz forinttal drágább, mint ez... 🤷🏻‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Kispitypang

2020. május 18.

Jézusom, ez de rettenetesen szárít!!! A bőröm olyan csikorgós lesz utána, hogy egyből valami testápolóért kell nyúlnom (alapból zsíros bőröm van). Az illata semmi extra. Nem más ez, mint egy túlárazott szappan kérem szépen... (Pedig a Balea engem mindig megvesz a cuccaival, de ezzel most nagyon nem.)
2* mert elhasználni azért el tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

2* mert elhasználni azért el tudom.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Geraniol, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene
Színezékek: CI 77491
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol