Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok

Extra erős védelem 24 órán keresztül,alumínium nélkül.Zöld tea kivonattal és citrusos illattal.Vegán.

Anheszenamon

2018. november 6.

Update:
Még van benne egy kicsi, de sajnos ki kell dobnom. Nem tudom mi lehet az oka, de az utolsó néhány használat után annyira marta a bőrömet, hogy a hónaljamon hatalmas piros folt lett tőle. És nem szőrtelenítés után fújtam magamra, tehát nem emiatt. Ritkán adok 1 csillagot, de ez a termék nálam most megy a kukába.

Nekem nincs különösebb bajom az illatával. Nem mostanában vettem, ahogy látom már nem is gyártják. Szerintem egy spraytől nem is lehet azt várni, hogy ne izzadjon az ember. Max a szagokat fedi el. Én mindig krémdezodort vagy stiftet használok. Sprayt csak pluszban fújok rá, de nem mindig inkább csak nyári napokon. Nem ettől várom a megváltást. Egynek elmegy, el is fogom használni de nem venném újra akkor sem, ha még kapható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Update:

Noyko

2018. október 7.

Meglepődve láttam,hogy már nem kapható,de jól is tették. Ugyanaz volt velem mint itt az egyik hozzászólóval. A boltban megtetszett,szerettem volna egy frissítő dezodort,általában ugyanis édes párti vagyok. Elkezdtem használni és egy tömény,tényleg wcillatosító/rovartirtó kombó jut eszembe róla. Néha megcsap az az illat amit vártam tőle,de többségében egy émelyítő szag. Persze olcsó volt,és nagy kiszerelés,de hiába nagy,ha aztán úgyis az lesz a vége,hogy minél gyorsabban elakarom fújkálni...akkor nem érte meg. Szeretem a Baleát,de valahogy dezodor téren eddig nem nyújtottak nekem túl jót. Volt üdítő kivétel,de a legtöbbet már meg se akartam venni,mert a boltban is valami olcsó légfrissítő illat jutott eszembe..ebből meg itthon jött ki az az illat. Pedig kívűlről olyan hívogatóak és szépek. Szerintem Isanában a dezodorok jobbak ami ugyanez az árkategória. És ha légfrissítőt akarok venni,akkor azt veszek,és azokból is egy Gladet,ami sokkal jobb (persze drágább is) mint ez a dezodor. Magyarán nem nagyon állja meg a helyét sehogy. Bár egy dezodorra ha azt mondják,hogy légfrissítőként elhasználtam...hát annál rosszabb kritika nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Yubiri

2018. május 23.

Folytatom én is lepontozást... Nem tetszik magamon az illata, nem érzem hatékonynak sem, nem akarok ilyen "szagú" lenni. WC spraynek fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Csipetke

2018. április 25.

Hát ez nálam a kukában landolt sajnos, pedig szeretem a Balea dezodorokat. Mikor magamra fújom olyan illatom lesz tőle mintha már eleve megizzadtam volna és arra fújnám rá. Valami régi elhagyatott ház szagára emlékeztet. Egyszerűen nem bírtam magamon elviselni ezt a szagot, mert illatnak nem nevezném. Ez nálam sajnos nem jött be.

m

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

m

Rure90

2017. június 25.

Nekem nincs vele különösebb problémám. Kicsit tényleg hasonlít az illata wc illatosítóra, de amúgy bejön :D :D annyi a negatív benne, hogy pólóval használva izzadás után lesz egy kellemetlen szagom, de ujjatlannal pont szagtalan vagyok. Nyáron meg amúgy is sok ujjatlant hordok. Ja borotválás után kicsit csíp, pár másodpercig, de hát ez nem vészes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Tlanka

2016. december 3.

Soha többet!
Az üzletben megszagolva jó illatúnak tűnt, de itthon....mint egy rovarírtó, olyan szaga van. Ráadásul nem használ, ugyanúgy izzad mellette az ember, bármennyit is fújkál magára. Egyedüli pozitívumnak azt tudnám megemlíteni, hogy nagy a kiszerelés ami sokáig eltart és ehhez mérten az ára nagyon jó. Ja, és + hogy alumíniummentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Soha többet!

Monchochi

2016. augusztus 15.

Nem rossz, nem rossz.... de az igazán jó nem ilyen. Nagyon intenzív, harsány, szinte már művi illata van, ami elég sokáig elkísér. Azt vártam, hogy kicsit frissebb lesz, de számomra az "illata" nagyon olcsónak hat, bár tény, hogy olcsó volt, ha hinni lehet akkor a kis flakon mennyisége megfelel 400ml-nek.... majd elfújkálom hosszú bringatúrák előtt, mert mellette parfüm, vagy egyéb más illatosító használata szóba sem jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract