Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Gáljuli, az összetevőket feltöltötte: na.reka87, Módosítva: 2016. március 16.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Bunnylove92

2014. március 3.

Pár éve vettem, akkor szerettem az illatát, de szerencsére pár hónapja elfogyott, ugyanis, mint testápoló kb. semmit nem ér. Ilyen igazi vízbázisú, kimondottam szárító hatású krém, nem szerettem, de már nem is kapható, ne bánjátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Marcsus

2014. március 2.

Régen használtam, szerettem, de ahogy a napokban beleszagoltam, megcsapott az erőteljes mű-illat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

timea_fekete

2013. július 5.

Nagyon szerettem bár nekem egy kicsit folyós volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Nagyon szerettem bár nekem egy kicsit folyós volt.

zsoxcore

2013. május 10.

Körülbelül két éve használtam a tusfürdő társával. Szerelmes voltam az illatába! Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni, mert a dinnye a kedvenc gyümölcsöm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

cica01

2012. október 22.

Nyáron jó volt, de télre nem a legjobb, elég folyékony az állaga. Az illata imádnivaló, meg a csomagolás is cuki volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

vicacat

2012. szeptember 27.

Jó érzés volt felkenni, mert könnyű krém, de nem az igazi. Nem mondanám, hogy hű,de hidratálna. Egynek jó volt:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

erzsoka83

2012. július 14.

sajnos mar nem kaphato!!pedig nagyon szerettem volna venni belole

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

sajnos mar nem kaphato!!pedig nagyon szerettem volna venni belole

vercso1

2012. július 7.

Nyárra pont ideális, mert kellemes az illata, jó érzés bekenni magam vele, és nem egy nehéz krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Pipacs

2012. június 28.

Nyárra könnyű, finom illat. Viszonylag hamar beszívódik. Az ára nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Nyárra könnyű, finom illat. Viszonylag hamar beszívódik. Az ára nagyon jó.

Málna

2012. május 28.

én napozás után használom, mert nagyon jól hűsít. a vizes állag pedig pont azért van mert nyári limitált kiadás. az isteni illata miatt néha télen is elővettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.